Asia Gwis - 'W świecie małp' recenzja

by - środa, stycznia 30, 2019

Książki o zwierzętach od zawsze cieszą się w naszym domu powodzeniem. Tym razem pokażemy Wam piękną i kolorową książkę o małpach. Witajcie "W świecie małp"

 "Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle!" Nasi praprzodkowie to naprawdę ciekawe stworzenia: są niezwykle różnorodne i naprawdę mądre. 

"W świecie małp" to kolejna książka wielkoformatowa wydana przez Naszą Księgarnię. To również kolejna publikacja na sztywnych stronach i z zachwycającymi ilustracjami! 


Jeśli Wasze dzieciaki kochają zwierzęta, a Wy lubicie mieć na półkach piękne książki, "W świecie małp" jest właśnie dla Was! Najnowsza książka Asi Gwis pokazuje różnorodność małpiego świata, pokazuje najdziwniejsze gatunki, zdradza tajniki ich przyzwyczajeń i nawyków żywieniowych i wiele innych ciekawych informacji! Tak oto powstała naprawdę przyjemna w odbiorze książka. Miło popatrzeć na takie żywe kolory w środku zimy!

Lubię te duże, kartonowe książki z Naszej Księgarni. Pozwalają na to, by nawet maluchy mogły je przeglądać, oglądać, zwyczajnie się cieszyć! Mamy już w biblioteczce kilka książek z ilustracjami autorstwa Asi Gwis, w tym nasze ukochane "Grzyby" i "Jajo".
Tym razem ilustratorka wykonała w pełni autorski projekt, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Połączenie jej magicznych ilustracji z dużą dawką inspirującej wiedzy to totalna mieszka wybuchowa, która na pewno podbije serca małych i dużych wielbicieli naczelnych!


Dajcie się zabrać do pięknej, egzotycznej dżungli w samym środku zimy! Poznajcie przy okazje niezwykłe zwyczaje naszych przodków! Wejdźcie razem z dziećmi "W świat małp"!


Podobne wpisy

0 komentarze