DIY Zrób to sam po raz drugi

by - piątek, grudnia 14, 2018

Sztuka DIY staje się coraz popularniejsza. Coraz częściej wyrażamy swój indywidualny styl w kreatywnych wytworach naszej pracy. Czasem to świąteczne ozdoby, innym razem kosmetyki lub przerabianie ubrań. Czasem mamy dobre chęci, ale zupełny brak pomysłów. Właśnie dlatego dobrze mieć kopalnie inspiracji. Dzisiaj prezentujemy Wam książkę aż kipiącą od patentów na DIY!


To już druga edycja książki DIY od wydawnictwa Egmont. Pierwsza powstała dokładnie rok temu i pokazywałam ją Wam TUTAJ. Autorką książki jest Marta Szymańska, miłośniczka rękodzieła z głową pełną pomysłów. Na co dzień współtworzy blog absolutniedobre.pl


Książka została podzielona na działy tematyczne:

Stylówka - czyli przerabianie ubrań (sweterek ombre, koszula w stemple i inne)

Pokój nastolatki - pomysły na to jak nadal pokojowi niepowtarzalnego stylu (las w słoiku, ramka z gazetowej wikliny i inne)

Biżuteria - pomysły na niebagatelne dodatki

Kosmetyki - przepisy na domowe maseczki, kuli do kąpieli i wiele innych

Prezenty - patenty na rękodzielcze upominki. M.in broszkę, piniatę, czy organizer na słuchawki


To, co początkujący w tematyce DIY docenią szczególnie to prostota pomysłów i instrukcja krok po kroku bogata w zdjęcia z poszczególnych etapów pracy. Sama książka idealnie sprawdzi się jako prezent pod choinką, bo nie tylko jest pełna inspiracji, ale wydawca postarał się o jej niezwykłą prezentację i jakość wydania. 
Gorąco polecamy Wam to wydanie, szczególnie jeśli interesujecie się tematem i szukacie nowych inspiracji!

Sprawdź, gdzie kupić książkę najtaniej

Lubicie rękodzieło?? Co jest Waszą najmocniejszą stroną?

 

Podobne wpisy

0 komentarze