Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2

by - wtorek, grudnia 11, 2018

Jeśli szukacie inspirującej książki na prezent świąteczny dla dziewczynki, dobrze trafiliście! "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek 2" nadadzą się idealnie. Zresztą sami zobaczcie!

Kobiety są inspirujące! Silne, kreatywne, buntownicze. Książka, którą Wam dziś pokazujemy jest przykładem na to, że nie trzeba żyć według schematów, że można je łamać, buntować się, a świat Cię zapamięta!

Pierwsza część opowieści dla buntowniczek stała się bestsellerem! Dziewczynki, ich mamy, bracia, tatusiowe, babcie i dziadkowie pokochali opowieści o buntowniczkach z całego świata. 
W książce czeka około setki niesamowitych kobiet i ich historii. Łączy je jedno: potrafiły marzyć, dążyć do celu, nawet jeśli oznaczało to pokonywanie dziesiątek przeszkód i płynięcie pod prąd. 
Uwielbiam takie książki jak ta, które pokazują dzieciakom, że nie wszędzie kobiety mogą się spełniać, uczyć, pracować, łamać stereotypy. Moja córka z ogromną ciekawością słuchała tych opowieści, co szczególnie mnie cieszy.

W książce znajdziecie blisko 100 kobiecych sylwetek z całego świata i z różnych przestrzeni historycznych. Niektóre nazwiska będą Wam świetnie znane, inne zobaczycie po raz pierwszy. Każda historia jednak jest warta poznania, inspiruje i motywuje do działania i spełniania swoich marzeń, bo tylko my jesteśmy swoimi ograniczeniami. Jeśli pokonamy swoje własne słabości, nic nas nie zatrzyma!

Ogromną zaletą tej książki jest jej przystępność. Historie opowiedziane są prostym językiem, wszelkie zawiłości są wytłumaczone w sposób jasny dla dziecka. Ponadto aż roi się tutaj od cudownych ilustracji, dzieła wielu genialnych ilustratorów z całego świata.

Gdy poznacie już wszystkie historie, autorki książki na samym końcu pomyślały również o Waszych małych buntowniczkach i przygotowały miejsce na ich historie!

"Opowieści  na dobranoc dla młodych buntowniczek 2" to cudowna i inspirująca książka, która powinna znaleźć się w każdej buntowniczej biblioteczce!

Sprawdź, gdzie kupisz książkę najtaniej ---> KLIK


 


 

 

Podobne wpisy

0 komentarze