Wiewiórka z lasu

by - czwartek, kwietnia 13, 2023

 

Czy pamiętacie sympatycznego duszka Tuli Luli, który już kilkukrotnie  odkrywał przed nami tajemnice  zwierząt w książkach Naszej Księgarni? Duszek odwiedzi Wasze półki ponownie i tym razem opowie o zwyczajach sympatycznych wiewiórek!

Tym razem Duszek tuli Luli zapozna nas z wiewiórką Kitką i jej rodziną. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię te małe skoczne stworzonka! Są zwinne, zabawne i urocze. To jedne z tych zwierząt, które wzbudzają w ludziach wyłącznie miłe uczucia.  Dzięki "Wiewiórce z lasu", czyli wielkoformatowej, kartonowej książeczce dla przedszkolaków, dzieciaki poznają ciekawą historię wiewiórczej rodzinki, ale przy okazji też zdobycie wiedzy o życiu w lesie, o roślinach, czy grzybach.
 

Oczywiście najwięcej ciekawostek zawartych w książce dotyczy wiewiórek. Cała ta wiedza jest przekazana w bardzo przystępny sposób, dostosowany do wieku dziecka. Mamy tutaj również cudowną szatę graficzną i ilustracje, które nie są infantylne, ale jednocześnie cieszą oko i dopełniają treść książki.
 
Jeśli szukacie książeczek, które wzbudzą w Waszych pociechach zainteresowanie przyrodą, a na dodatek będą po prostu pięknie wydane, to właśnie macie to, czego potrzeba!
 

 Post powstał we współpracy z wyd. Nasza Księgarnia
 
 

Podobne wpisy

0 komentarze