Jak smakuje czekolada na Evereście?

by - poniedziałek, kwietnia 10, 2023

 

Zastanawialiście się czy możliwe jest okrążyć Ziemię w jeden dzień? Choć wydaje się to nierealne, to jednak dzięki książce "Jak smakuje czekolada na Evereście?" odwiedzicie najdalsze zakątki naszej planety i poznacie je wszystkimi zmysłami. Plecaki spakowane? To ruszamy w drogę!

Po raz kolejny pozachwycam się serią Akademia Mądrego Dziecka. Jeśli mieliście te książki w rękach, na pewno to rozumiecie! Tym raz dostajemy tytuł pełen ciekawostek ujętych w niezwykłą przygodę. Oto dziecko- czytelnik zostaje małym podróżnikiem, które przemierzy świat w poszukiwaniu najciekawszych miejsce, które pozna za pomocą wszystkich pięciu zmysłów. Dla mnie pomysł genialny, a porosty zarazem! Choć te podróże odbędą się jedynie w wyobraźni, dadzą mnóstwo radości, zapewniam.

Grenlandia, Outback, Mars, czy Dolina Nilu to tylko kilka miejsc opisanych w książce. Ta książka jest pełna niezwykłych przeżyć. Zobaczycie czające się w Nilu krokodyle, w Himalajach usłyszycie niepokojące odgłosy lawiny, w amazońskim lesie deszczowym poczujecie niezwykły zapach ziemi i wilgotnego drewna. Każda podróż jest niezwykła i niezapomniana!

Piękne wydanie i genialny pomysł na zainteresowanie dzieciaków otaczającym światem i podróżami - tak podsumowałabym najnowszą książkę z serii Akademia Mądrego Dziecka!

Post powstał we współpracy z Harper Kids
Podobne wpisy

0 komentarze