101 nieziemsko nudnych faktów

by - niedziela, marca 26, 2023

 

Aż chciałoby się powiedzieć "nie oceniaj książki po tytule"! Bo jeśli myślicie, że przy lekturze tej książki będziecie ziewać z nudów, to nic bardziej mylnego! 

Nie wiem jak Wy, ale ja zupełnie nie znam pojęcia nudy. Zawsze mam co robić, nie dopuszczam do nudy - po prostu. Jednak dobrze wiem, że przede wszystkim dzieci znają to uczucie i najczęściej wtedy przychodzą do nas, dorosłych po pomoc, by tej nudy się pozbyć. Książka zawsze jest świetnym rozwiązaniem! Tym bardziej taka jak "101 nieziemsko nudnych faktów".

Czasami coś, co na pierwszy rzut oka może wydawać się nam piekielnie nudne, okazuje się czymś fascynującym. Dokładnie tak jest z najnowszą książką wyd. Nasza Księgarnia. Weźmy na przykład ziewanie, spanie, czy muzea.... Nuda? Zdecydowanie nie! Dzięki Mathildzie Masters odkryjecie setki niezwykłych faktów na różne pozornie nieciekawe tematy. 

Jaka jest najnudniejsza gra komputerowa?
Ile trwała najnudniejsza wojna świata?
Czemu 11 kwietnia 1954 roku był najnudniejszym dniem w historii?
Który kraj jest krajem najnudniejszych nazwisk?

To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi poznacie sięgając po "101 nieziemsko nudnych faktów" i jedno Wam obiecuje - na pewno nie będzie się nudzić ani sekundy!Podobne wpisy

0 komentarze