'Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków'

by - wtorek, grudnia 07, 2021

 

Czy mamy na pokładzie jakieś kociary lub kociarzy? Jeśli tak, to na pewno dzisiejsza nasza propozycja Was zainteresuje! Poznajcie wszystkie koty, kryjące się na kartach atlasu i zostańcie specjalistami w tej dziedzinie.

Jeśli jest wśród Was ktoś, dla kogo małe atlasy Pawlaków są nowością, to zacznę od krótkiego wprowadzenia... Ewa i Paweł Pawlakowie nakładem Naszej Księgarni wydali już kilka innych atlasów ze zwierzakami. Był atlas o motylach, ptakach i innych zwierzakach. Co wyróżnia ich publikacje? Kartonowe strony oraz grafiki stworzone za pomocą ścinków materiału, które są niezwykle przyjemne dla oka. Tym razem przyszedł czas na kociaki i to właśnie te urocze zwierzaki poznamy lepiej dzięki najnowszemu atlasowi!!
 
Koty podzielone są na rasy i poznajemy nie tylko cechy charakterystyczne ich wyglądu, ale również zachowanie i przyzwyczajenia. Większość opisanych kotów to zwierzaki państwa Pawlaków bądź ich znajomych, poznajemy więc również ich imiona. Bardzo przyjemnie to wszystko wygląda i moja Michalina z ogromnym zainteresowaniem słuchała o kolejnych rasach kociaków. Tak więc najnowszy atlas gorąco Wam polecamy, bo jak zwykle spełnia on oczekiwania najmłodszych miłośników zwierząt!Podobne wpisy

0 komentarze