Marcin Przewoźniak - 'Psy, pieski, psiaki'

by - wtorek, sierpnia 17, 2021


Ależ ostatnio ciężko jest mi się zebrać do pisania! Wakacje mijają w szalonym tempie i aż trudno uwierzyć, że lada chwila rozpocznie się kolejny rok szkolny! Jeśli jednak udało mi się dziś zasiąść do komputera, to koniecznie muszę pokazać Wam najnowszą książkę Marcina Przewoźniaka, w której pełno jest psich superbohaterów wszelakiej maści i rasy!

Dzieciaki kochają zwierzęta, a psy to już w ogóle wyjątkowo. Od zawsze zresztą powtarzamy naszym pociechom, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, więc nie zdziwcie się, jeśli książka "Psy, pieski, psiaki" stanie się w Waszych domach absolutnym hitem i będziecie musieli ją czytać swoim dzieciom każdego dnia!

Bohaterski bernardyn ratujący ludzi w wysokich górach, dzielny pies królowej angielskiej, czy też sprawny czworonożny ratownik w World Trade Center to tylko kilka przykładów historii, które czekają na Wasz w książce Marcina Przewoźniaka. Jeden z ulubionych dziecięcych autorów dał zabłysnąć miłym czworonogom i udowodnił, że historie o psach bez względu na upływ czasu i ilość wydanych książek na ten temat, wzruszają, bawią i cieszą dzieciaki, ale i dorosłych czytelników.

Psie historie są krótkie, idealnie sprawdzą się jako teksty do czytania na dobranoc. Co więcej, jestem przekonana, że sami dorośli również będą urzeczeni każdą z tych niezwykłych opowieści. Dzieciaki zaś docenią na pewno kolorowe i wesołe ilustracje Mai Barskiej. Jak więc sami widzicie, "Psy, pieski i psiaki" to lektura dla dosłownie całej rodziny!Podobne wpisy

0 komentarze