Historia nigdy nie była tak fascynująca!

by - sobota, kwietnia 06, 2019

Historia jako przedmiot kojarzy nam się z licznymi datami, nazwiskami, związkami przyczynowo-skutkowymi. Historii trzeba się nauczyć, po prostu. Ale dlaczego nie czerpać z tego radości i  śmiechu? Seria Strrraszna historia z pewnością odczaruje ten przedmiot i zainteresuje Twoje dzieci, jak i Ciebie! Gwarantuję!

 


Uwielbiamy książki, które w zgrabny sposób łączą ze sobą naukę i zabawę. Seria Strrraszna historia z pewnością się do nich zalicza. Młody czytelnik poznaje dzieje ludzkości od najbardziej zwariowanych stron! "Ci odjazdowi jaskiniowcy", "Ci okrutni Rzymianie" i "Krwawi władcy i wredne królowe" to tylko kilka tytułów z szerokiej gamy, jakie oferuje wydawnictwo Egmont. To historia podana w formie zabawnych faktów, wesołych komiksów, niecodziennych quizów i zagadek, a czasami przerażających tajemnic z dawnych czasów.


Dzięki Strrrasznej historii, Wasze dzieci na pewno spojrzą na ten przedmiot bardziej przychylnym okiem, ba, może nawet go pokochają. Taka forma nauki jest najlepsza, bo dzieci nawet nie czują kiedy chłoną wiedzę i zapamiętują zabawne ciekawostki. Dzięki tym książkom dowiedzą się naprawdę wiele na temat życia w prehistorii, dowiedzą się w jakie okrutne gry i zabawy bawili się Rzymianie, jakimi najdziwniejszymi koronacjami może pochwalić się dawna Anglia! Wszystko to okraszone zostało przezabawnymi komiksami, przy których nie tylko dzieci będą trzymać się za brzuchy ze śmiechu. Przednia zabawa i masa wiedzy, gwarantowana.

Wasze dzieci lubią historię? Znacie tą serię książkową?

 

Podobne wpisy

0 komentarze