Dobranocki na Gwiazdkę, czyli idealny prezent dla każdego dziecka

by - niedziela, listopada 11, 2018

Myślicie już powoli o prezentach na Mikołajki i Gwiazdkę? Jeśli tak, to przychodzę z pomocą i niesamowitą książką, która sprawdzi się jako prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Co więcej nie widzę tu granicy wiekowej. Takie samo zainteresowanie wykazuje moja trzylatka, jak i jej o siedem lat starsza siostra. Polecamy Wam gorąco "Dobranocki na Gwiazdkę" od Naszej Księgarni!


To już druga seria dobranocek napisanych przez najlepszych polskich pisarzy dla dzieci, a wydana przez nasze ukochane wydawnictwo Nasza Księgarnia! O poprzednich dobranockach pisaliśmy TUTAJ.  

Tym razem Nasza Księgarnia przygotowała zestaw przesympatycznych i przytulnych dobranocek w zimowej atmosferze i ze świętami Bożego Narodzenia w tle. Kolejny raz mamy okazję przeczytać opowieści najlepszych polskich autorów, zobaczcie zresztą sami:
Opowieści zebrane w tej książce są niezwykłe i pokazują to, co w świętach najważniejsze: rodzinną atmosferę i bliskość. Istotne jest też to, że idą one z duchem czasu: znajdziecie tu historię o tym, że fajnie stworzyć sobie własne świąteczne tradycje, że karpie pragną wolności i wiele innych. Moim dziewczynkom ogromnie spodobała się historyjka Grażyny Bąkowicz o uprowadzeniu Mikołaja i pysznych naleśnikach! Zgadnijcie co po lekturze zrobiliśmy sobie na kolację?


"Dobranocki na Gwiazdkę" są cudownie wydane: twarda okładka, grube strony, nastrojowe ilustracje Ewy Beniak-Haremskiej sprawią, że poczujecie klimat świąt. Jeśli więc nie wiecie, co sprawić dzieciom z rodziny na święta lub Mikołajki, to z pewnością ta książka sprawdzi się idealnie. Bez znaczenia, czy dziecko ma 3 czy 14 lat, magia świąt zaczaruje wszystkich!

Sprawdź najlepszą cenę "Dobranocki na Gwiazdkę"


Lubicie świąteczne opowieści? Moje dzieci i ja, ogromnie. Są magiczne i urocze. Nic więcej nie trzeba mówić.

 

Podobne wpisy

0 komentarze