Personalizowane prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

by - środa, stycznia 03, 2018

Ledwo minęły święta, a należy już powoli zacząć myśleć nad kolejnymi prezentami. Tym razem z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dziś przygotowaliśmy dla Was kilka niecodziennych inspiracji, które być może zachwycą Waszych bliskich. Jeśli lubicie personalizowane prezenty, zobaczcie nasze propozycje!

 

 

Dzisiejsi dziadkowie to zupełnie inny rodzaj pokolenia niż dawniej. Nie kojarzą nam się z ciepłymi kapciami i robótkami na drutach. To często nadal aktywne zawodowe osoby, pełne pasji i energii. Wielka frajdę sprawiło mi przygotowywanie tego artykuły, bo naprawdę aż kipi w nim od świetnych propozycji na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie sztuka kupić czekoladki lub ramkę na zdjęcia, za to personalizowane prezenty mogą pdbić serce ukochanych dziadków, a poza tym sa niepowtarzalne. Zobaczcie zresztą sami!

 

 

Dla mistrzów kuchni

 

personalizowany fartuszek

Taki spersonalizowany fartuszek ucieszy każdego kreatora smaku. A przecież od zawsze wiadomo, że nie ma jak obiadek u ukochanej babci.personalizowana deska


Czy Wasi Dziadkowie i Babcie korzystają z zeszytów z przepisami lub książek kucharskich?? Jeśli tak, taka deska do książki z wymyślonym przez Was tekstem będzie genialnym prezentem, nieprawdaż?personalizowany słoik na ciasteczka


Taki słoik z domowymi ciasteczkami powinien stać  w domu każdej babci. Koniecznie trzeba go napełniać przed wizytą wnuków... 


personalizowany przepiśnik

Jeżeli w Waszej rodzinie przepisy kulinarne przechodzą z pokolenia na pokolenie, to taki spersonalizowany przepiśnik będzie jak znalazł! A wzorów jest mnóstwo! Dla wielbicieli kawy herbaty i czegoś mocniejszego

personalizowana karafka

Taka elegancka karafka to coś, z czego z całą pewnością ucieszyłby się dziadek dziewczynek, który hobbystycznie zajmuje się produkcją różnych nalewek. Ciekawe, jak Wam się podoba?
personalizowana kawa
Teraz już wszystko jasne! To dzięki specjalnej kawie dziadek ma supermoce i potrafi godzinami bawić się z ukochanymi wnuczkami!
Również babcia ma szansę na uroczy prezent w postaci puszki pełnej aromatycznej kawy, w sam raz na niedzielne popołudnie przy ulubionym serialu.

A jak podoba Wam się ta urocza skrzyneczka pełna herbaty? Cudowna, prawda?? Sama bym ją przygarnęła!Dla działkowicza, majsterkowicza i wielbicielki robótek ręcznych

personalizowana koszulka
 
Jestem pewna, że każdy zapalony działkowicz będzie dumnie paradował w koszulce z takim nadrukiem!


U nas w domu, gdy w ubraniu zrobi się dziura, lub ulubiony miś jest poszkodowany, pędzimy do babci, która w mig zaradzi na wszystko. Kuferek pierwszej pomocy, może okazać się nieoceniony!

Te dwie ekologiczne torby będą w sam raz na zakupy. Cały świat dowie się, że babcia jest genialną ogrodniczką i krawcową!To się nazywa prezent dla dziadka majsterkowicza! Zestaw narzędzi, który jest reklamą samą w sobie! Sąsiedzi będą zazdrościć dziadkowi!


Wszystkie zaprezentowane prezenty kupicie TU A Wy myślicie już nad prezentami z okazji Dnia Babci i Dziadka? Macie jakieś pomysły?? Co prezentujecie im najczęściej?? Lubicie dostawać i kupować personalizowane prezenty?

Podobne wpisy

0 komentarze