Naklejkowe szaleństwo - Kolorowe Lato i Kolorowe Podróże

by - piątek, września 29, 2017

Czasem są dni, że Michaśka aż buzuje energią i ciężko czymkolwiek ją zająć na dłużej. Zazwyczaj kończy się to

- krzykiem pobitej przez siostrę Zuzi lub tak jak wczoraj, pomalowaną pastelami kanapą. 

Zawsze jednak mam w zanadrzu tajną broń, jedyną skuteczną rzecz, która jest w stanie usadzić moją rozbrykaną dwulatkę w miejscu na dłużej niż 5 minut. Wiecie o czym mowa??

 

 

 

A więc moją tajną bronią są książeczki z naklejkami. Zawsze trzymam je w ukryciu, by wyjąć, gdy sytuacja jest już bardzo napięta. Nagle moje rozbrykane dziecko staje się aniołkiem i bierze się za przyklejanie... Książeczki od wydawnictwa Wilga podbiły nasze serca z kilku powodów, o których za moment opowiem.

 Trafiły do naszego domu egzemplarze książeczek : Kolorowe Lato oraz Kolorowe Podróże. W każdej książeczce czeka 7 tematycznych stronnic, które tylko czekają, aby zostać wypełnione setką kolorowych, cudownych naklejek.

Kolorowe lato oferuje nam nastepujące tematyczne plansze: Na placu zabaw, w ogrodzie, Na plaży, Na wsi, W lesie, Nad jeziorem oraz Na łące. Aż roi się więc tu od zwierzaków oraz ślicznych roślin.

Kolorowe Podróże to zupełne inne tematy takie jak: Jedziemy na wakacje, W podróży, W powietrzu, Na morzu, W Afryce, Na biegunie oraz Na pustyni.
 
 Dlaczego ta seria książeczek tak bardzo nam się podoba?

1. Idealnie nadaje się już dla dwulatka. Naklejki tak naprawdę można przyklejać w dowolnych miejscach. Mnie na pewno nie zdziwi latająca krowa lub sowa w krzakach. Najważniejsza jest dobra zabawa.


2. Naklejki mają fajny, wygodny rozmiar. Poza tym są kolorowe i cieszą oko. Duża ilość zwierząt wśród naklejek może służyć do nauka np. odgłosów zwierząt.

3. Książeczki mają grube kartony, więc nie ma obaw, że zostaną szybko zniszczone. Nawet mojej Misi się to nie udało! 

 My serdecznie polecamy Wam serię naklejkową od wyd. Wilga. Jest przetestowana na mojej rozbrykanej córce! To chyba najlepsza rekomendacja.

A Wasze maluchy lubią przyklejać naklejki? Kupujecie im podobne książeczki??


 
 

Podobne wpisy

0 komentarze