Marzena Mackiewicz - "Miedzy kreskami" recenzja

by - sobota, stycznia 14, 2017

Kolorowanie odpręża i relaksuje. Pomaga skupić myśli. Wystarczy, że złapię kredki na 15 minut i jakoś lepiej mi na duszy. Mimo, że robię to coraz rzadziej, lubię kolekcjonować ciekawe i dobrze wydane publikacje. Dzisiaj właśnie Wam taką przedstawię.
Oto "Między kreskami" Marzeny Mackiewicz. Dawno nie miałam w rękach tak cudnych ilsutracji!Jeśli lubicie zwierzaki, ta kolorowanka jest właśnie dla Was. Czas ożywić własne ZOO. Bierzcie kredki i do roboty.
 Jeśli obejrzeliście mój filmik, to zdążyliście zauważyć jak urokliwe są te obrazki. W ogóle dla mnie ta kolorowanka ma same plusy"


  • ciekawe, urozmaicone obrazki, pełne zwierząt wszelakich
  • aż 31 stron świetnej zabawy
  • grube, białe kartki, dzięki którym możemy bawić się nie tylko kredkami. Można zaszaleć i podziałać z cienkopisami, mazakami. 
  • zróżnicowany poziom trudności, czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tu kilka całkiem prostych kolorowanek jak np. motyl lub lama, ale też wiele bardzo wymagających. Wszystko zależy od Twojego humoru i wytrwałości.
  • kolorowanka jest drukowana z jednej strony, dodatkowo kartki łatwo się wyrywa. Co to oznacza? Jeśli będziesz szczególnie dumny ze swojego rysunki - opraw go w antyramę i powieś na ścianie.
  • cena: cena regularna to 19,90, lecz spokojnie znajdziecie ją w sklepach internetowych za niewiele ponad 10zł.
  • mały szczegół, a tak cieszy: ostatnia strona to gruba tektura, która pozwala malować wszędzie: na kolanie, w samochodzie. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.


Jak Wam się podoba "Między kreskami"??? Cieszę się, gdy widzę, że tak dobre publikacje wychodzą spod kreski naszych młodych rodaków. Brawo! Oby więcej takich miłych zaskoczeń. 
 

Podobne wpisy

0 komentarze