'Pucio Plan dnia'

by - czwartek, lutego 02, 2023


 Rutyna i ustalony plan dnia są w życiu dziecka niezwykle ważne. Wiedzą to na pewno mamy maluszków, ale i u dzieci nieco starszych jest to istotne. Dzieci lubią przewidywalność, nawet jeśli czasami ich zachowanie i temperament mówią co innego. Dzisiaj mam niezwykłą przyjemność pokazać Wam planer, który pomoże Wam razem z dzieckiem planować kolejne czynności w ciągu dnia.

Pucio od kilku lat jest hitem na polskim rynku dziecięcym. Ten mały bohater podbił serca dzieciaków i dorosłych. Książki o Puciu stały się takim bestsellerem, że na fali sukcesu powstały również gry, puzzle i inne zabawki w roli głównej z tym wesołym chłopcem i jego sympatyczną rodziną. My również za Puciem przepadamy i uważamy, że to absolutny pewniak! W ostatnim czasie mieliśmy okazję przetestować nowość, czyli "Pucio. Plan dnia"(KUPISZ TUTAJ) .To magnetyczny planer, który świetnie sprawdzi się w nauce planowania dnia.

 W pudełku znajdziemy: wygodnie składaną magnetyczną tablicę (w sam raz do postawienia na biurku lub półce), 48 magnesów z ilustracjami czynności, 4 magnesy z porami dnia i 7 magnesów z nazwami dni tygodnia. 

Na magnesach z czynnościami znajdziemy całą masę przeróżnych aktywności. Zaczynając od tych, które należą do naszej codzienności, po takie, które robimy sporadycznie jak: imprezy okolicznościowe, czy wyjście do restauracji. To jak zdecydujecie się korzystać z planera, zależy wyłącznie od Was. Zaplanujecie kolejny dzień, a może cały tydzień? Jedno jest pewne! Będzie to świetna zabawa i potrzebna nauka. 

Post powstał we współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia

Podobne wpisy

0 komentarze