'Marzenia. Fakty, mity i głupoty'

by - wtorek, lutego 07, 2023

 

Marzenia - każdy z nas je ma. To one nadają życiu blasku i pozwalają nam osiągać niemożliwe rzeczy! W najnowszej książce Maciej Szymanowicz ukrył aż 165 marzeń i jedno jest pewne, dał tym samym dzieciakom i ich rodzicom niesamowitą perełkę!

Nie wiem, jak Wy, ale Maciej Szymanowicz to według mnie absolutny TOP jeśli chodzi o ilustracje książek dla dzieci. Kocham jego poczucie estetyki i to jak tworzy bajkowy świat! "Marzenia. Fakty, mity i głupoty" to kartonowa, wielkoformatowa książka, która da mnóstwo radości i zabawy. Na początku musicie poznać bohaterów, którzy będą nam towarzyszyli w odkrywaniu marzeń. Jest Aurelka, Wojtek i piesek Fafik. To oni pokażą nam skąd biorą się marzenia, udowodnią, że są one do spełnienia. To będzie naprawdę fascynująca i pouczająca przygoda.


Nieważne, czy nasze marzenie wzięło się z nudy, czy też nie, każde jest ważne i potrzebne. Marzenie daje nam wiatr w żagle i popycha do działania. W książce znajdziecie różne kategorie marzeń: kulinarne, lokomocyjne, czy przyrodnicze. Niektóre śmieszne i absurdalne, inne całkiem poważne. Każde do spełnienia, bo czym byłoby życie bez marzeń?


Oprócz kolorowych i pełnych marzeń rozkładówek mamy również uroczą grę planszową. Jej reguły są proste, a sama rozgrywka da nam sporo śmiechu.Cała książka jest w ogóle tak radosna i pozytywna, że gdy zaczniecie się nią bawić, uśmiech od razu zagości na Waszej buzi. Ilość szczegółów, zabawnych tekstów i cudownych ilustracji powala, ale w jak najlepszym tego słowa znaczeniu! Maciej Szymanowicz kolejny raz stworzył książkę, którą się kocha od pierwszego wejrzenia! Brawo!


Post powstał we współpracy z wyd. Nasza Księgarnia

Podobne wpisy

0 komentarze