'Przyroda jest wszędzie'

by - niedziela, października 30, 2022


Dziś zapraszam Was na nietypowe, ale pełne emocji śledztwo w sprawie organizmów, które są wokół nas. Dzięki najnowszej książce od Naszej Księgarni dowiecie się baardzo wielu ciekawych rzeczy na temat przyrody!

Jeśli macie w domu młodego pasjonata przyrody lub sami jesteście spragnieni wiedzy na ten temat, to świetnie trafiliście. Książka "Przyroda jest wszędzie" to prawdziwy ciekawostkowy kop w bardzo przystępnej i ciekawej formie. Odwiedzimy różne królestwa przyrody, zbadamy różne formy życia, spróbujemy rozwiązać zagadkę początków życia na naszej planecie! Będzie ekscytująco!

I tak oto poznamy: archeony, czyli mikroskopijne organizmy podobne do bakterii, bakterie,  pierwotniaki, rośliny, grzyby i zwierzęta. Wszystkim królestwom przyjrzymy się bardzo dokładnie, weźmiemy je pod lupę, poszukamy ich śladów życia na naszej planecie. Pomogą nam w tym również kolorowe, wesołe komiksy, które przybliżą sylwetki historycznych przyrodników.
 
Przy okazji takich właśnie publikacji, moje mamino-nauczycielskie serce śmieje się z radości, bo nauka nie musi być nudna i trudna. Wystarczy znaleźć sposób, by przystępnie przekazać wiedzę młodemu pokoleniu!Artykuł powstał we współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia

Podobne wpisy

0 komentarze