VI Salon Ciekawej Książki w Łodzi

by - wtorek, listopada 08, 2016

Już w przyszły weekend (18-20 listopada) po raz szósty w Łodzi odbędzie Salon Ciekawej Książki.  To dla mnie szczególna edycja, bo pierwsza kiedy będę tam z blogową wejściówka Pożeram Strony! Co prawda te łódzkie targi książkowe nie są tam oblegane jak te krakowskie, czy warszawskie, ale z roku na rok przybywa zarówno wystawców, jak i odwiedzających.  W tym roku będziecie mogli odwiedzić stoiska aż 76 wystawców ich lista znajduje sięTUTAJ. Są wśród nich największe polskie wydawnictwa jak: Muza, Pulblicat czy Znak, ale również te mniejsze i zupełnie nowe jak: Filo, czy Kocur Bury.

W tym roku również nie lada atrakcja czeka na miłośników Katarzyny Bondy, otóż będą oni mogli wziąć udział w niepowtarzalnej grze miejskiej śladami jej najnowszego bestselleru, czyli „Lampionów”!

Dokładny rozkład warsztatów towarzyszących targom znajdziecie TUTAJ.

 

Oczywiście żadne książkowe targi nie mogą obyć się bez spotkań autorskich. W Łodzi książki podpiszą Wam między innymi: Tomasz Sekielski, Wojciech Malajkat, Emilia Kiereś, Grzegorz Kasdepke, czy Sylwia Chutnik. Dokładny rozkład godzin spotkań znajdziecie TUTAJ.

Salon Ciekawej Książki rusza już za 9 dni na Piotrkowskiej 282 w Muzeum Włókiennictwa.

Godziny otwarcia:
  • 18 listopada (piątek) -                   10:00 - 18:00
  • 19 listopada (sobota) -                  10:00 - 18:00
  • 20 listopada (niedziela) -               10:00 - 17:00

To kto się wybiera kochani?? 

Podobne wpisy

1 komentarze