"Psy. Od drapieżników do obrońców"

by - czwartek, kwietnia 20, 2023

Jak to się stało, że na przestrzeni wieków pies stał się najlepszym przyjacielem człowieka? Ile tajemnic skrywają te wdzięczne, czworonożne stworzenia? Koniecznie dowiedzcie się więcej o psiakach dzięki najnowszej książce od Naszej Księgarni!

Pomysłowość autorów książek dla dzieci niejednokrotnie mnie zadziwia. Mimo, że recenzuję książki już od ponad siedmiu lat.  Pomysł na komiks popularnonaukowy jest strzałem w dziesiątkę, bo dzieciaki kochają komiksy, a wiadomo, że najszybciej uczymy się podczas zabawy i rozrywki. 
 
Jak zobaczycie na zdjęciach poniżej, sama już szata graficzna książki jest bardzo przyjemna i sprawia, że ta książka jest atrakcyjna dla dzieciaków.  Ale przecież mamy też wymiar dydaktyczny tej książki i on jest wisienką na psim torcie! 
 
Naszym przewodnikiem po książce jest sympatyczny psiak imieniem Rudy, który pokona z nami różne etapy w psiej historii, wyjaśni jak to jest, że psy tak sprawnie komunikują się z ludźmi. Znajdziecie tutaj też sporo ciekawostek. Mnie najbardziej utkwiła ta, że wcale nie istnieje przelicznik psich lat na wiek człowieka. Takich informacji jest o wiele więcej i zapewniam, że wasza ciekawość zostanie zaspokojona! Każdy wielbiciel psów powinien zabrać się za ten arcyciekawy komiks!

 
Post powstał we współpracy z wyd. Nasza Księgarnia

Podobne wpisy

0 komentarze