'Myszonek i Gwiazdka' 'Myszonek i trzaskający mróz'

by - niedziela, grudnia 04, 2022


Dzisiaj mam naprawdę niesamowitą przyjemność zaprezentować Wam serię książeczek dla najmłodszych, która podbiła serce moje i Michaśki! Sympatyczny bohater i ilustracje przemawiające do wyobraźni dziecka to najlepsze połączenie! Poznajcie więc Myszonka!

Skandynawscy autorzy potrafią w książki dla dzieci! Robią to genialnie i nic dziwnego, że dzięki nim czytelnictwo wśród najmłodszych ma się na naprawdę dobrym poziomie! Nas ostatnio zachwyciła seria o sympatycznym Myszonku, która ukazała się dzięki wydawnictwu Frajda! Myszonek to mała myszka, która poznaje świat i jest bardzo ciekawa wszystkiego, co ją otacza. Najnowsze dwie odsłony serii to: Trzaskający Mróz oraz Gwiazdka.  

Myszonek podobnie jak każde inne dziecko na świecie z niecierpliwością czeka na święta Bożego Narodzenia! Czas niestety strasznie się dłuży, a czekanie jest tak trudne... Na szczęście oczekiwanie zostaje urozmaicone otwieraniem okienek w kalendarzu adwentowym.  Co więcej święta Myszonka pachną piernikami i rodzinną atmosferą. Czy może być lepiej?Zima to okazja do wielu ciekawych aktywności. Myszonek przekona się o tym, w tytule "Myszonek i trzaskający mróz". Mimo tego, że ferie zimowe obfitują w nowe umiejętności, to pojawiają się także pewne problemu np. chodzenie w głupiej, ciepłej kominiarce i brak telefonu komórkowego! Jeśli jesteście ciekawi jak rodzina Myszonka poradzi sobie z tymi niedogodnościami, koniecznie musicie przeczytać tą zimową opowieść.Za co pokochaliśmy Myszonka? Oj, za wiele rzeczy! Za to, że Michasia może sama czytać te opowieści, za piękne ilustracje, przystępną tematykę. Te książeczki po prostu skradają serducho od pierwszej strony!

Post powstał we współpracy z wyd. Frajda


 

Podobne wpisy

0 komentarze