W mieście

by - niedziela, października 09, 2022

 

Odkąd Michalina zaczęła pierwszą klasę, poczuła ogromną ochotę do nauki języka angielskiego. Pyta się mnie jak dane słowo mówi się po angielsku, chętnie robi różne zadanka w książeczkach aktywnościowych. Nic dziwnego, że gdy dotarła do nas wrześniowa paczka od Naszej Księgarni, to właśnie "W mieście" stało się faworytem mojej córki!

Nauka języka to w dzisiejszych czasach absolutny priorytet. Tym bardziej cieszę się, że moja siedmiolatka sama inicjuję tą naukę i  wykazuje zainteresowanie angielskim. W tym wieku najważniejsze jest, żeby wykorzystać w nauce języka elementy zabawy i skupić się na słówkach i zwrotach, które dziecko zna ze swojego otoczenia. 

Dokładnie w taki sposób działa ilustrowany słownik z okienkami "W mieście". Każda kartonowa strona to zabawa w odkrywanie nowych słów i obiektów. Dziecko może próbować zapamiętać, co konkretnie ukryło się w okienkach. Daje to naprawdę mnóstwo frajdy. Na dodatek książeczka jest też pięknie ilustrowana i bardzo kolorowa, ma wygodny duży format, który ułatwia odkrywanie okienek i naukę!Post powstał we współpracy z wydawnictwem Nasza KsięgarniaPodobne wpisy

0 komentarze