Bajkowe książeczki z magnesami

by - poniedziałek, października 03, 2022

 

My Little Pony i Masza i Niedźwiedź to jedne z ulubionych bajek naszych dzieci! Jeśli i Twoje dziecko szaleje za bohaterami tych bajek, to koniecznie musisz poznać książeczki z magnesami od Harper Kids!

Ulubieni bohaterowie z bajek w zupełnie nowych wymyślonych przez Twoje dziecko historiach? To możliwe. Jak? Dzięki kolorowym, interaktywnym książeczkom z magnesami od Harper Kids. Książeczki mają usztywniane strony, wygodny format, a i dołączone do nich magnesy są naprawdę solidnie wykonane, co gwarantuje świetną zabawę nawet dla najmłodszych urwisów.

My zdecydowaliśmy się na nową odsłonę najlepszych kucyków na świecie, czyli MLP. Dopiero co, miała miejsce premiera nowych przygód (m.in. na Netflix), a już możemy bawić się w układanie własnych historii. Wybór Michaliny padł również na książeczkę o Maszy i Niedźwiedzi i wcale mnie to nie dziwi, bo ich losy są zawsze bardzo zabawne! Teraz to moja siedmiolatka decyduje co wydarzy się w ich lesie i do jakich śmiesznych sytuacji dojdzie.

Jak my bawimy się książeczkami? Michalina najpierw siada sobie i samodzielnie planuje opowieść, którą następnie przedstawia mi. Trzeba przyznać, że ma dziewczyna wyobraźnię! Później przychodzi czas na mnie! Naprawdę fajna zabawa i nauka w jednym. Post powstał we współpracy z wydawnictwem Harper Kids.

Podobne wpisy

0 komentarze