Zwyczaje zwierząt i Zabawa i przygoda - dwie nowe serie Akademii Mądrego

by - środa, lutego 09, 2022

 

Seria Akademia Mądrego Dziecka nadal się rozrasta! I bardzo się z tego cieszymy, bo to jedna z najlepszych serii wydawniczych dla najmłodszych na rynku. Od samego początku łączy w sobie interaktywne elementy z ciekawą treścią i dbałością o stronę graficzną. Dzisiaj mamy przyjemność pokazać Wam nowe tytuły, które (jesteśmy przekonane) porwą maluchy!

Choć moja Michalina ma już skończone sześć lat, nadal, gdy przychodzi do nas paczka od Harper Kids i skrywa w sobie kartonowe książeczki dla najmłodszych, moja córka ożywa i znika na dobre pół godziny. Uwielbia serię Akademia Mądrego Dziecka, a szczególnie jej przesuwane, interaktywne elementy. Tak też było w przypadki ostatniej paczuchy i tego, co w sobie skrywała!

Pierwsza nowa mini seria to Zabawa i przygoda i dla mnie jest absolutnym hitem. Jakoś wykonania i pomysłowość, jaka musiała towarzyszyć autorom jest niezwykła. Dzięki tej kartonówce maluchy poznają zjawiska pogodowe i wyruszą na plażę!  Poniżej możecie podziwiać elementy 3D wykorzystane w obydwu książeczkach!Kolejna seria to Zwyczaje Zwierząt. Do nad dotarła książeczka o higienie zwierzaków i o kupie, czyli temat, który śmieszy wszystkie maluchy! Tutaj pomysł na książeczki wygląda nieco inaczej. Mamy oto niepozorny obrazek np. chmurki i dopiero po rozłożeniu złożonej strony otrzymujemy rzeczywisty i właściwy obraz. Tutaj obok ciekawych ilustracji dostajemy również sporą dawkę wiedzy o zwyczajach zwierząt.
Podobne wpisy

0 komentarze