'Dzień, w którym dziadek spalił czajnik', 'Dzień, w którym babcia popsuła internet'

by - niedziela, stycznia 30, 2022

 


 Nie tak dawno obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka, a dziś mam dla Was dwie niesamowicie zabawne książki o tych dwóch jakże ważnych osobach w życiu każdego dziecka. To jak? Gotowi?

Z babcią i dziadkiem nie sposób się nudzić! Nawet w książkach. Różnica pokoleń czasem sprawia, że najprostsze dla nas rzeczy dla dziadków są czymś z kosmosu. Nie ma w tym nic dziwnego. Przecież technologia rozwija się w takim tempie, że nawet młodzi ludzie czasem przestają za tym nadążać. Co dopiero babcia i dziadek. Właśnie o tym są dwie najnowsze książki od wydawnictwa Debit, które dziś Wam polecimy i które na pewno idealnie sprawdzą się jako lektury do wspólnego czytania z ukochanymi dziadkami!

Normalne dni, tyle, że z dziadkami. Właśnie tak rozpoczyna się każda z książek. Wszystko zmienia się jednak o 180 stopni w momencie, gdy dziadek próbuje zagotować wodę w nowym czajniku elektrycznym w stylu retro i stawia go na gazie... a babcia bierze się za buszowanie w internecie. Każda z tych sytuacji prowadzi jednak do czegoś pozytywnego. Po spaleniu czajnika przez dziadka rodzina musi wietrzyć mieszkanie i spędzić całe popołudnie i noc w ogrodzie, a babcia po zepsuciu internetu udowadnia rodzinie, że można miło spędzić czas bez smartfona i komputera.

Obydwie książki są bardzo zabawne i mają piękną oprawę graficzną, którą na pewno docenią dzieciaki. Jeśli więc szukacie wesołej i pełnej humoru opowieści, te tytuły ogromnie Wam polecamy. Dziadkowie jak zawsze udowadniają, że technologia czasem jest zgubna i nic nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu, szczególnie na świeżym powietrzu!

 

 


 Podobne wpisy

0 komentarze