Artur Nowicki - 'Co jest w środku? Pojazdy'

by - środa, grudnia 29, 2021


 Picture booki na polskim rynku książkowym zadomowiły się na dobre. Dzieciaki je pokochały, podobnie jak ich rodzice. Książki obrazkowe zapewniają nie tylko rozrywkę, ale również rozwijają wiedzę o świecie, wzbogacają słownictwo i umożliwiają tworzenie różnych zabaw w oparciu o nie. Dzisiaj pokażemy Wam najnowszą propozycję wydawnictwa Nasza Księgarnia, czyli "Co jest w środku? Pojazdy".

Zastanawialiście się kiedyś jak w środku wygląda karetka lub auto policyjne? A może kamper? Dzięki książkę, którą Wam dziś polecamy, możecie zajrzeć w dosłownie każdy zakątek różnych specjalistycznych pojazdów. Szykujcie się więc na niezwykłą frajdę, bo zwiedzimy wnętrze m.in. foodtrucka, wozu strażackiego czy śmieciarki!

Dzieciaki bywają bardzo ciekawskie. Nasze odpowiedzi rzadko kiedy bywają wystarczające i wyczerpują temat. Zawsze pojawiają się dodatkowe pytania, od których niejednokrotnie dorosłych boli głowa. Tym bardziej doceniam książki, które pomagają nam, rodzicom zaspokajać wiedzę naszych pociech. Dzięki "Co jest w środku? Pojazdy" bardzo dokładnie poznamy wnętrza pojazdów specjalistycznych. Każda rozkładówka to inny pojazd i dziesiątki elementów jego wyposażenia: od gaśnicy po przedmioty ściśle związane z przeznaczeniem danego pojazdu. Cieszę się, że Artur Nowicki tworząc książkę tak kreatywnie podszedł do tematu i pokazał tak nieoczywiste pojazdy jak booktruck, kamper, czy wóz satelitarny. Dzieciaki też na pewno to docenią, podobnie jak i walory estetyczne książki, które dzięki pięknym i kolorowym ilustracjom są największym walorem tejże książki!
Podobne wpisy

0 komentarze