'Lunchbox na każdy dzień. Fit Bento'

by - niedziela, października 24, 2021

 

W pracy lub na uczelni spędzamy dużą część dnia. Wiadomo w przerwach trzeba coś zjeść, by dostarczyć sobie potrzebnych witamin i energii. Dzisiaj przychodzę do Was z książką wypełnioną fit inspiracjami na zdrowe i smakowite lunchboxy. 

Fit Bento to już kolejna książka autorki bloga Filozofia smaku. Malwina Bareła specjalizuje się właśnie w bento, czyli zdrowych i apetycznie wyglądających posiłkach, które można zapakować do pracy bądź szkoły. Jej przepisy odznaczają się tym, że są kolorowe, zbilansowane i proste w wykonaniu. Nic dziwnego, że jej książki są tak chętnie kupowane. Najnowsza książka Malwiny bazuje na potrawach dietetycznych i zanim dobierzemy się do przepisów, polecam zapoznać się z przygotowanym przez autorkę wstępem. Znajdziemy w nim bardzo ciekawe mity na temat odchudzania, praktyczne wskazówki jak w prostych krokach można odchudzić naszą codzienną dietę i czemu lunchboxy mogą pomóc nam w kontrolowaniu naszej wagi. 


Podobnie jak poprzednie książki, autorka podzieliła na pory roku, bo oprócz tego, że Malwina Bareła stawia na zdrowe produkty, to jej znakiem rozpoznawczym jest również sezonowość wybieranych produktów oraz filozofia zero waste. Uwielbiam oglądać tą książkę. Zachwycają mnie kolory i to, jak bardzo apetycznie wyglądają wszystkie lunchboxy! Człowiek na sam widok robi się głodny. To, co ogromnie cenię w przepisach Malwiny to również ich prostota. Nie potrzebujemy setek wyszukanych, drogich produktów ani specjalnych umiejętności kulinarnych. To ogromne zalety tych przepisów! 

Jeśli więc potrzebujecie inspiracji i zachęty do tego, żeby nie tylko zgubić kilka kilogramów, ale również zadbać o swoje zdrowie i zbilansowaną dietę, to najnowsza książka Malwiny Bareły jest właśnie dla Was!

Podobne wpisy

0 komentarze