Katarzyna Kołodziej - 'Opowiem Ci mamo, co robią myszy'

by - niedziela, czerwca 06, 2021

 

Seria aktywizujących kartonówek "Opowiem Ci mamo..." ma już naprawdę pokaźną rzeszę małych fanów. Dzieciaki uwielbiają te książeczki, bo są kolorowe i kryją w sobie wiele zabawy. Rodzice natomiast doceniają je za to, że oprócz tego, że książki w kreatywny sposób zajmują czas pociech, to jeszcze dają zastrzyk wiedzy. Tym razem Przyjrzymy się bliżej myszkom! Będzie trzeba wykazać się sokolim wzrokiem!

Ta książka aż roi się od myszek. Rodzinka Wąsików jest niezwykle liczna, o czym przekonamy się już na samym początku książki, gdzie poznamy najważniejszych jej członków. Myszki, jak to myszki są niesforne, szukają po całym domu smakołyków i mają szalone przygody!

Książeczki z serii Opowiem Ci mamo uwielbiamy niezmiennie od dawna. Przede wszystkim za to, że dają możliwość świetnej zabawy. Czeka tu na dzieci mnóstwo zadań takich jak: labirynty, szukanie różnic, szukanie ukrytych przedmiotów, zagadki. Każda strona to też krótkie, rymowane wierszyki, które wprowadzają pociechę do danego zadania. Dokładnie tak jest też w przypadku "Co robią myszy"! Zobaczcie sami!Choć każda z książek serii jest urzekająca, to moja Michalina orzekła, że ta o myszkach jest jej ulubioną. W ostatnim tygodniu przerobiłyśmy ją niezliczoną ilość razy. Za każdym razem jednak dawała młodej taką samą dawkę świetnej zabawy. Muszę Wam przyznać, że wcale się Miśce nie dziwię, bo jest tu tak kolorowo, gwarnie i wesoło, że sama z przyjemnością czytałam jej wierszyki i pomagałam w poszukiwaniach ukrytych przedmiotów.

Podobne wpisy

0 komentarze