Absolutnie fantastyczne dinozabawy

by - niedziela, marca 21, 2021

 

Chyba w życiu każdego dzieciaka przychodzi moment fascynacji dinozaurami. Nic w tym dziwnego, to naprawdę fascynujące stworzenia.  Dzisiaj dostaniecie od nas naprawdę solidną dawkę dinozaurów, a zabawa z nimi będzie przednia! To "Absolutnie fantastyczne dinozabawy"!

 Mimo, że dzisiaj przypada pierwszy dzień wiosny, pogoda wcale nie jest wiosenna. A jeśli tak, to nadal popołudnia musimy spędzać w domu i wymyślać kolejne zabawy dla naszych pociech. Jeśli tak się składa, że Twoje dziecko jest wielkim dinofanem, Nasza Księgarnia wydała blok pełen zabaw, zgadywanek, kolorowanek, labiryntów w roli głównej z dinozaurami rzecz jasna!  
 

 Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 5-10 lat. To, co mnie jako mamę urzekło w "Absolutnie fantastycznych dinozabawach" to fakt, że zadania i łamigłówki czekające na dzieciaki są bardzo zróżnicowane! Czasami trzeba dorysować dinozaurom straszne miny, innym razom odnaleźć zaginione dinusie w gąszczy roślin. Mamy też kolorowanki, labirynty. Przede wszystkim jednak w książce roi się od zadań rozwijających kreatywność i wyobraźnię dzieci. Jest kolorowo, wesoło - trudno przejść obok tego tytuły obojętnie!
 


 U nas książka cieszy się ogromnym powodzeniem. Moja pięciolatka najchętniej koloruje i wyszukuje szczegóły wymagane w poleceniach. Jestem jednak pewna, że z czasem zacznie również podchodzić i próbować wykonywać także te bardziej skomplikowane zadania!
 

 

Podobne wpisy

0 komentarze