Basia. Wielka księga pytań

by - niedziela, maja 26, 2019


Nasza ulubiona bohaterka wraca w wielkim stylu! Zadaje mnóstwo pytań i bawi dużych i małych, jak ma to w zwyczaju. Jeśli i Wy kochacie Baśkę, to koniecznie zaopatrzcie się w najnowszą książkę z jej przygodami...

 

Basia to jedna z kultowych już postaci książek dla dzieci. Znamy się z nią już kilka ładnych lat i nadal kochamy ją bezgranicznie. Jest szalona, szczera i ma genialną rodzinkę. Zofia Stanecka stworzyła rodzinę z krwi i kości, bez udawania i lukru! Są autentyczni i pewnie właśnie dlatego, cieszą się taką sympatią czytelników. Rozpisałam się, a czas wrócić do książki! 

"Basia. Wielka księga pytań" to masa zabawnych anegdot, które odpowiadają na szalone i czasem mocno abstrakcyjne pytania dziewczynki! Książka podzielona jest na cztery działy: Pytania od kuchni, Kto pyta, nie błądzi?; Bardzo poważne pytania, Dlaczego zwierzęta?
Jak działa bankomat?, Czym można się zająć w samochodzie, Czy komary mają uszy? - to tylko niektóre pytania, na które znajdziecie odpowiedzi w tej książce! Jest zabawnie, uroczo i pozytywnie - jak zawsze z Basią.

My z przyjemnością czytamy te powiastki przed snem. Jak zaczarowana słucha ich zarówno moja 3 latka, jak i 11-letnia córka. Baśka łączy pokolenia i bawi małych i dużych (starą matkę również!)

 

Podobne wpisy

0 komentarze