'Zawodowcy w świecie zwierząt' - Wendy Hunt

by - środa, lutego 20, 2019

Nie raz mówiłam Wam, że moje dzieci uwielbiają książki o zwierzętach. W tej kwestii nigdy nie jest i mało. Takie książki dają im mnóstwo radości, ale i wiedzy. Dzisiaj pokażemy Wam "Zawodowców w świecie zwierząt"

 Czy wiecie o tym, że zwierzaki też mają swoje niepowtarzalne talenty, w których są prawdziwymi zawodowcami? Tak, dokładnie! Zobaczcie sami...


Macie niepowtarzalną okazję odwiedzić czternaście różnych środowisk: zajrzeć na dno oceanu, zawitać na prerię, bagna, sprawdzić co słychać na biegunie północnym. Czeka tu na was mnóstwo ciekawych zwierząt, które chcą pokazać swoje ukryte talenty. Czy wiecie na przykład, że antylopa adaks jest świetną pogodynką, niedźwiedzie polarne są genialnymi matkami, a ośmiornica dumbo to wyjątkowa baletnica? To niesamowite, że tak bardzo zwierzaki podobne są do nas. Przecież my również mamy różne uzdolnienia, mamy swoje mocne strony, rzeczy, w których czujemy się świetnie!

"Zawodowcy w świecie zwierząt" to niezwykła przygoda, która da dzieciakom, ale i dorosłym mnóstwo frajdy. Macie okazję poznać zwyczaje zwierząt z całego świata! Każda strona to inne środowisko i nowe zwierzaki do poznania. To, co mnie urzekło w tej książce, to fakt, że naukowe ciekawostki zostały przedstawione dzieciom w bardzo przystępny, czasem nawet zabawny sposób!
Książka jest nie tylko pięknie wydana, ale również kolorowa, czcionka idealna! "Zawodowcy w świecie zwierząt" to prawdziwa gratka dla wielbicieli zwierząt małych i dużych oraz dla dzieciaków ciągle głodnych wiedzy!

 

Podobne wpisy

0 komentarze