Kto się chowa w lesie i na śniegu? recenzja

by - piątek, lutego 15, 2019

Ostatnio pokazuję Wam dużo nowości dla najmłodszych czytelników. Dzisiaj też tak będzie. Jeśli Wasze dzieciaki lubią książeczki o zwierzętach, a dodatkowo kochają, gdy mogą przy nich pomanipulować, to na pewno dzisiejsza propozycja je zachwyci! Wiecie "Kto się chowa w lesie i na śniegu"?Ostatnio pokazywałam Wam serię z ruchomymi obrazkami od wydawnictwa Egmont ---> TUTAJ. Dzisiaj kolejna książeczka do manipulowania i zabawy. Oprócz tego pełna ciekawostek o zwierzakach. Totalny hit!

Nie wiem, czy są maluchy, które nie lubią zwierząt... W każdym bądź razie moja trzylatka je uwielbia i wszelkie książki o nich są u nas na wagę złota. Kupujemy zwierzakowe naklejanki, kolorowanki, puzzle. Czytamy o zwierzętach i poznajemy ich zwyczaje. Dlatego też nie mogło w naszej bibliotecze zabraknąć najnowszego tytułu od Adamada.

"Kto się chowa w lesie i na śniegu?" to sztywna, kartonowa książeczka z przesuwanymi obrazkami, które w genialny sposób pokazują zwierzęcą sztukę kamuflażu. Dzieci przekonają się, że nie tylko one kochają zabawę w chowanego! Zwierzaki również są w tym świetne.

Piękne ilustracje, dużo ciekawostek dostosowanych językowo dla najmłodszych czytelników oraz możliwość manipulowania książeczką, sprawiły, że ten tytuł to ostatnio jedna z ulubionych pozycji mojej trzylatki! Ja sama z ogromną przyjemnością czytam jej i patrzę z jakim zainteresowaniem przesuwa obrazki i szuka kolejnych zwierząt. To cudowne patrzeć, gdy Twoje dziecko poznaje świat! Za fascynującą zabawę w chowanego ze zwierzakami dziękujemy

 

Podobne wpisy

0 komentarze