Prezenty dla książkoholika - garść inspiracji

by - czwartek, listopada 22, 2018

Macie wśród rodziny lub znajomych prawdziwego książkoholika? Idą święta, a więc czas rozglądania się za idealnymi prezentami. Jesteś ciekawy co ucieszy książkoholika? Dzisiaj przedstawiam Ci garść inspiracji prezentowych dla wielbicieli książek. Na pewno znajdziesz coś w sam raz!

Jaki prezent ucieszy książkoholika? Oczywiście można iść po najmniejszej linii oporu i kupić książkę, ale ja dzisiaj pokażę Ci, że naprawdę można poszaleć i znaleźć totalnie odjechane gadżety dla rasowego pożeracza stron. Przekonaj się!

 

Etui na książkę lub czytnik

 

źródło: www.różowafabryka.pl
źródło: różowafabryka.pl

 
źródło:rozowafabryka.pl


Prawdziwy miłośnik czytania dba o książki! Dlatego też takie etui na pewno będzie miłym i pięknym prezentem. Ilość wzorów i kolorów, jakie oferuje sklep Różowa Fabryka pozwala dopasować etui do jego właściciela, jego upodobań i estetyki. Takie etui świetnie sprawdzi się dla osób, które podróżują komunikacją miejską i w czasie podróży czytają swoje książki.

Zakładki do książek

źródło: www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl
źródło: www.ceneo.pl
źródło: www.ceneo.pl
 źródło: www.ceneo.pl
Każdy książkoholik uwielbia piękne książkowe zakładki. Wybór i forma zakładek jest naprawdę ogromny.Zobaczcie zresztą sami:
zakładka z jaskółką ---> KLIK 
srebrna kaczuszka ---> KLIK
słonik ---> KLIK 
łosie ---> KLIK 
nutka ---> KLIK


Książkowe skarpetki

źródło:www.molom.pl

źródło:www.molom.pl

źródło:www.molom.pl

 Przyznam, że gdy zobaczyłam te skarpety od razu zapragnęłam je mieć. Sklep molom.pl ma ich naprawdę duży wybór. Zdejmij buty, a powiem Ci co czytasz...
 

Torba na książki

źródło: www.molom.pl
 
źródło:www.molom.pl
Bawełniane książkowe torby to kolejny świetny gadżet dla każdego pożeracza stron. W sam raz na łupy z księgarni i biblioteki!


Książkowa lampka

źródło:www.forhim.pl
Każdy mól książkowy zna tą sytuację, kiedy wszyscy w domu chcą iść spać, a kolejny rozdział tak nas wciągnął, że nie możemy przestać. Taka lampka pozwoli czytać nam dalej, bez budzenia domowników. Kupicie ją tutaj. 


Książkowy zegar

źródło:ceneo.pl

Każdy czas na czytanie jest dobry! Ten zegar od razu pokaże Twoim gościom, co jest Twoją największą pasją.


Podpórki do książek

źródło:ceneo.pl
źródło:ceneo.pl
 
źródło:ceneo.pl
 
źródło:ceneo.plA co powiecie na urocze podpórki pod książki?? W tym przypadku również wybór jest naprawdę szeroki...
kotek ----> KLIK 
ludek ---> KLIK  
motylek ---> KLIK
słoń --->KLIK

Książkowe kolczyki
źródło: www.pakamera.pl
źródło: www.pakamera.pl
Książki w uszach? Czemu nie! Dzięki cudownej biżuterii ze sklepu pakamera.pl można pokazać swoją pasję w zupełnie nietuzinkowy sposób!

 Macie wśród znajomych prawdziwych pożeraczy stron? A może sami nimi jesteście? Znacie inne książkowe gadżety, które podbiły by serce książkoholika??

 

Podobne wpisy

0 komentarze