Dziecięce marzenia! - będę projektantką

by - niedziela, listopada 04, 2018

Często zadajemy dzieciakom pytania, o to, kim chciałyby być w przyszłości. Padają różne odpowiedzi. Moja Zuza przez wiele lat marzyła o tym, by zostać projektantką mody. To była jej stała, niezmienna odpowiedź. Obecnie przechodzi przez okres, kiedy nie potrafi jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć, ale nadal lubi pobawić się w projektowanie. Dzięki książeczkom wydawnictwa AMEET jest to proste i przyjemne! Sami zobaczcie.

 

Jeśli Wasze dzieciaki pragną zostać w przyszłości projektantami mody, warto ćwiczyć od małego. Liczy się dobór kolorów, pomysłowość, dobry gust, przełamywanie schematów. Do ćwiczeń świetnie nadadzą się różnego rodzaju książeczki kreatywne oraz dobre kredki. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze najnowsze odkrycia, które dają wiele możliwości!

 

Notesy projektantnki

 Bardzo fajna, kolorowa seria, która składa się z dwóch zespolonych książeczek oraz z dużej ilości naklejek, którymi można ozdobić nasze projekty. W jednej książeczce mamy do wykonania projekt "na osobie", a w drugiej projektujemy poszczególne elementy garderoby. 


Ubrania do kalkowania

Moja Zuza pokochała tą serię, bo bardzo lubi kalkowanie. Kalkowanie ćwiczy koncentrację i dokładność- to bardzo dobre ćwiczenia dla małych i dużych. Obok projektów mamy tutaj również serię porad jak stworzyć efektowne wzory, jak uchwycić na rysunku blask cekinów. Sporo praktycznej wiedzy połączonej ze świetną zabawą.
Ubieranki naklejanki

Tym razem kredki będą niepotrzebne. Ta książeczka to zdecydowanie propozycja dla początkujących i najmłodszych, bo wystarczy na modelki przykleić odpowiednie naklejki. Tak czy siak, zabawa i tak jest fajna i daje sporo inspiracji do własnych projektów. A kim chcą zostać w przyszłości Wasze dzieci? Jak je wspieracie w realizacji marzeń?


 

Podobne wpisy

0 komentarze