Łódź Lubi Dzieci - Zabawa Park

by - wtorek, września 11, 2018

Idzie jesień... Może i nie odkryłam Ameryki, ale prawda jest taka, że powoli energiczne dzieciaki będą przenosić się z placów zabaw w inne miejsca. Tak się składa, że kilka miesięcy temu swój start zaliczyło Zabawa Park, czyli naszym (i nie tylko naszym) zdaniem najlepsza sala zabaw w Łodzi. Moje dziewczyny na sam dźwięk nazwy są już w gotowości! Dziś pokażemy Wam jakie atrakcje proponuje to miejsce i czym wyróżnia się spośród innych sal zabaw w mieście!

 

 
sala zabaw Łódź

 

  W Łodzi zdecydowanie brakowało takiego miejsca jak Zabawa Park. Owszem sporo tu różnych sal zabaw, ale żadne z nich nie oferuje tak urozmaiconych aktywności i takiej przestrzeni. To ulubione miejsce moich dziewczyn, choć od razu ostrzegamy, że lepiej nie wybierajcie się tam w weekendy, bo spotkacie istne tłumy. O wiele, wiele lepiej jest w tygodniu, nawet jeśli mowa o popołudniach.

Jakie atrakcje czekają na dzieciaki w Zabawa Park?

 

  Trampoliny

Ba! Cała masa trampolin. Co więcej dla mniejszych dzieciaków wydzielona jest osobna strefa, co zwiększa bezpieczeństwa podczas korzystania. Dotychczas, jeśli chcieliśmy poskakać z dzieciakami, trzeba było udać się do parku Trampolin, gdzie cała zabawa właściwie na skakaniu się kończy. Tutaj można skakać do wielkich pianek, odbijać się od trampolinowych ścianek, a gdy w końcu już dzieciaki się zmęczą, mogą przejść na inną atrakcję.


   Park linowy

To raj dla mojej Zuzy, która wprost kocha takie aktywności. Jest zwinna jak sarenka a wszelkie parki linowe sprawiają jej ogromną frajdę. Park linowy w Zabawa Park ma aż 15 etapów, 150 metrów długości. Poza tym jest bardzo bezpieczny, bo liny zawieszone są  nisko, a podłoga wyłożona jest gąbką. 


  Labirynt

To centralna atrakcja Zabawa Park. Wielki labirynt w kształcie tortu jest nie tylko smakowity, ale również ciekawy i urozmaicony. Ma aż trzy piętra, a dookoła rozciąga się wielki basen z piłeczkami, którego fanką jest tym razem moja Michasia.  
źródło: www.zabawapark.pl

 

Strefa dla najmłodszych

Również pod tym względem Zabawa Park bije inne sale zabaw na głowę. Tory przeszkód, kuchnia, plastikowy domek, kolejny basen z kulkami, lalki i wózeczki - cała masa atrakcji po prostu! 

Automaty do gier i pojazdy

Wiecie, że wszystkie automaty do gier w Zabawa Park są darmowe!? To niesłychane. Zazwyczaj, właściciele chcąc zarobić dodatkowe pieniądze ustawiają płatne automaty, bo wiedzą, że dzieci to kochają i na pewno się skuszą. Tutaj można pograć w cymbergaja, pojeździć na grzbiecie delfina, czy pograć w koszykówkę całkowicie bez dodatkowych opłat!

Dodatkowo na dzieciaki czeka masa pojazdów na których można pobrykać na terenie Zabawa Park!Co ponadto?

To jeszcze nie koniec zachwytów nad tym miejscem!
Niby błahostka, ale zobaczcie jak cudnie pomyślane są łazienki dziewczęce (nie wiem jak chłopięce, bo nie zaglądaliśmy)... Wystawki z lalkami Barbie i innymi cudnymi zabawkami cieszą oko!Restauracja Zabawa Park oferuje naprawdę pyszne jedzonko. Spokojnie możecie wybrać się tu na obiad połączony ze świetną zabawą. Przetestowaliśmy już kilka pozycji w menu i wszystko było naprawdę smaczne. Najbardziej jednak smakują nam tutejsze pizze! Co więcej, nie musisz mieć ze sobą portfela, za wszystko zapłacisz wychodząc. Restauracja nabija rachunek "na bransoletkę", którą dostaniesz przy wejściu!

 
źródło: www.zabawapark.pl
źródło: www.zabawapark.pl


Zabawa Park to również idealne miejsce do urządzenia dziecięcych urodzin! Na jubilatów czeka aż 8 tematycznych pokoi i pyszności z tutejszej restauracji! Zabawa na pewno będzie przednia!

źródło: www.zabawapark.pl

Moje dziewczyny pokochały to miejsce! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tak jak powiedziałam, w Łodzi brakowało takiej sali zabaw. To strzał w dziesiątkę! A Wy macie swoje ulubione sale zabaw? Jakie atrakcje najbardziej lubią Wasze dzieciaki??

Podobne wpisy

0 komentarze