Targi Baby Time - Czyli gdzie spędziłam Dzień Matki?

by - niedziela, czerwca 17, 2018

Choć Dzień Matki dawno za nami, warto powspominać. To właśnie 26 maja miałam okazję brać udział w ciekawym przedsięwzięciu, połączonym ze spotkaniem blogerek, czyli w Targach Baby Time. Co tam się działo? Jak minął mi ten dzień? Przeczytajcie koniecznie.

 


Obecnie rynek akcesoriów, ubranek, zabawek dla dzieci jest tak duży, że naprawdę ciężko nadążyć za najświeższymi trendami... Takie Targi jak Baby Time, pozwalają rodzicom zapoznać się z nowościami, ale także zdobyć dodatkową wiedzę na temat pielęgnacji dziecka, czy wspomagania jego rozwoju. 

Targi Baby Time odbywały się w Hali Expo w Łodzi 26 oraz 27 maja. W tym wydarzeniu brało udział ponad 80 wystawców. Były to różne firmy, od producentów wózków, ozdób do dziecięcych pokoików, przez firmy odzieżowe, aż po  studia fotograficzne, oferujące sesje ciążowe, czy noworodkowe. Każdy z pewnością znalazł tutaj coś dla siebie. Oprócz tego, że odwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertą wystawców oraz kupić ich produkty, to jeszcze organizatorzy wydarzenia przygotowali scenę, na której również wiele się działo: pokaz mody, liczne konkursy z nagrodami, prelekcja na temat pielęgnacji skóry niemowlaka, wykład "Przyjazna Stomatologia" i wiele innych. Z pewnością nie można było się nudzić.  Targi Baby Time, były również świetną okazją do spotkania się koleżankami-blogerkami. Był czas na ploteczki oraz nutkę wiedzy, którą przekazała nam Wiola. Z Wiolą rozmawiałyśmy na temat tego, jak w natłoku codziennych obowiązków znaleźć czas na blogowanie. Każda z nas miała szansę opowiedzieć o swoich własnych rozwiązaniach, dzięki temu w naszej głowie narodziły się nowe pomysły, które z całą pewnością poprawią naszą blogową wydajność. 
Zawsze chętnie korzystam z możliwości spotkania z koleżankami "po fachu", bo to okazja do inspiracji i uczenia się od siebie nawzajem.

 Ogólnie rzecz biorąc, Targi Baby Time zrobiły na mnie spore wrażenie. Ilość wystawców, ciekawe prelekcje, konkursy i możliwość zakupów sprawiły, że spędziłam naprawdę miły i energetyczny dzień. Organizatorzy dali sobie świetnie radę i nie zapomnieli o niczym: było miejsce dla karmiących mam, możliwość kupienia kawy, miejsce zabaw dla dzieciaków i wiele innych udogodnień. Mam nadzieję, że te targi wpiszą się na stałe w łódzkie kalendarium. 
Sponsorzy targów dla mam-blogerek przygotowały również małe niespodzianki, które zaraz Wam pokażę... 


Sklep Zdrowe Słodycze, przygotował dla naszych milusińskich paczki z przysmakami, które zniknęły w kilka chwil po rozpakowaniu...


 Drogerie Super-pharm przygotwały również miłe niespdzianki... Paczka od AA nie dość, że pięknie zapakowana, to na dodatek świetnie sprawdziła się na atopowej skórze mojej Michasi. Zdecydowanie będziemy korzystać z linii I love you baby nadal:)
Marki Revitacell oraz Alantan znamy świetnie, jednak produkty, które od nich dostaliśmy były dla mnie zupełnymi nowościami. Zaczynamy więc testowanie :)


Dzięki Monello, szafa moich córek wzbogaciła się o cudowne sukieneczki <3 Gorąco dziękujemy:)

Tak, jak wspomniałam już wcześniej Dzień Matki w tym roku spędziłam nieco inaczej niż zwykle. Był to miły, pełen rozmów i inspiracji czas, który będę miło wspominać. Dziękuję organizatorom Targów za miłe przyjęcie i życzę wielu sukcesów.

A jak Wy spędziliście Dzień Matki? Bywacie na podobnych targach? A może nieświadomie spotkaliśmy się na Baby Time?? 


Za użyczenie zdjęć dziękuję Paulinie z bloga LadyMami

Podobne wpisy

0 komentarze