Mikołajkowe spotkanie blogerek - Spotkajmy się w Łodzi

by - wtorek, stycznia 16, 2018

Pewnie pisałam to już wiele razy, ale nie zaszkodzi kolejny. Wiecie za co w szczególności kocham blogowanie?? Za znajomości, które dzięki pisaniu zdobyłam. Blogosfera skupia w sobie masę kreatywnych, uśmiechniętych i otwartych na świat kobiet (płeć piękna mocno przoduje w blogowych statystykach). Tuż przed świętami, odbyła się kolejna edycja spotkania Spotkajmy się w Łodzi, tym razem mikołajkowa i niezwykle sympatyczna. Sami zobaczcie jak świetnie spędziłam czas!

 

 

Sylwia z bloga Zadbana Mama kolejny raz stanęła na wysokości zadania i zorganizowała genialne mikołajkowe spotkanie blogerek. Jak zawsze spotkałyśmy się w naszej ulubionej Tubajce, która zawsze chętnie nas gości. 

Sobota, tydzień przed świętami, a ja zamiast pucować okna wybyłam bawić się i uczyć. Nie może być lepiej, prawda??
 Pierwszym punktem spotkania była Akademia Urody z marką Evree i Mincer. Od przesympatycznej Moniki, specjalistki od pielęgnacji skóry dowiedziałyśmy się, jak dbać o nasze buźki i dekolty. Przyznam, że ilość wiedzy, która na mnie spłynęła w czasie tych warsztatów była ogromna, tym bardziej, że jestem totalną kosmetyczną ascetką! Od firmy dostaliśmy cudowne zestawy kosmetyków i przyznam, że nawet regularnie je stosuje, co jest dla mnie osobistym sukcesem!


Następnie, czując świątecznego ducha, wraz z Małgosią z bloga MYou, tworzyłyśmy wesołe, świąteczne ozdoby z filcu. Bawiłyśmy się przy tym jak dzieci, a co nam z tego wyszło, możecie podziwiać poniżej.Jak Mikołajki to Mikołajki. Niezawodna Sylwia zorganizowała tradycyjne losowanie i dzięki temu wzajemnie mogłyśmy obdarować się upominkami. Taki powrót do szkolnych lat był dla nas ogromną frajdą! Co więcej, prezenty rozdawał prawdziwy Mikołaj, TFU! Pani Mikołajkowa (swoją drogą, ciekawe, czy ją rozpoznacie....)
Na sam koniec naszego spotkania, po raz kolejny mogłyśmy posłuchać rad Wioli, która ma duże doświadczenie we współpracy z różnymi markami. Fajnie zdobyć nową wiedzę od doświadczonej osoby, która na dodatek opowiada w ciekawy i humorystyczny sposób!


Od razu widać, że czas w tę przedświąteczną sobotę spędziłam genialnie i w doborowym towarzystwie. Najlepsze jednak jest to, że Sylwia ma niesamowitą energię i już szykuje kolejne spotkanie w lutym! Nie mogę się doczekać!

Cudowne zdjęcia w tym poście są zasługą
Mama Bloguje Madame Blania   Rainbow Lyll

Lubicie spotykać kreatywnych i energetycznych ludzi?? Jak myślicie, czy takie spotkania twórców blogosfery są potrzebne i rozwijające??

 

 

Podobne wpisy

0 komentarze