Lipiec na Instagramie

by - sobota, sierpnia 05, 2017

Uwierzycie, że za nami połowa wakacji? To oznacza, że za niecały miesiąc wracam do pracy. Z jednej strony baaardzo się cieszę, z drugiej mam lekkie obawy jak połączę dom, dzieciaki, pracę i bloga. Podobno czym więcej obowiązków, tym lepsza organizacja czasu.... Ciekawe czy u mnie się to również sprawdzi? Nie ma co, jednak martwić się na zaspas tylko trzeba cieszyć się piękną pogodą i wolnym czasem.  Dzisiaj zapraszam Was na krótki post z instagramowymi zdjęciami z lipca! 

 Od zawsze uwielbiam kolorować. Chętnie towarzyszę w tym Zuzi, ja mam swoje rysunki, ona swoje. Wtedy każda z nas jest myślami gdzieś indziej... Tutaj jeden z efektów, czyli uroczy lisek z kolorowanki dla dorosłych "Między kreskami".

 

 

 Tak jak wspominałam, od września wracam do pracy. Póki co, napawam się każdym porankiem, kawą i chwilą na prasówkę <3

 

 

 Uwielbiam szybkie i efektowne ciasta, najlepiej bez pieczenia. Taka jest też tarta z mascarpone. W oryignalnym przepisie na wierzchu powinny być truskawki, jednak sezon na nie niestety minął więc posiłkuję się innymi pysznymi owocami.

 

 

 Czym dalej w książkę, tym bardziej nie wiem co o niej sądzić.  Od razu mówię, że nie oglądałam serialu. A Wy??

 

 

 

Kocham letnie owoce! Oczywiście najlepiej smakują te z krzaczka, ale kupnymi również nie pogardzę. Jakie polskie owoce są Waszymi ulubionymi?

 

 Nie wiem, po prostu nie wiem kiedy ona tak urosła! Czasem mam ochotę ją zwyczajnie zjeść taka jest słodka!

 

 

 Jedna z najlepszych książek dziecięcych jakie miałam okazję czytać. Na dodatek idealna na lato, bo akcja dzieje się w czasie letnich kolonii. Jeśli nie znacie, przeczytajcie nasza recenzję

 

 

 

 Jeśli Wasze dzieci kochają wyprawy do lasu, to książka w sam raz dla Was. My się zakochałyśmy! 

 

 Misia świetnie czuję się w swoim Klubie Malucha. Owszem, czasem rozstania są trudne, jednak wiem, że bawi się tam genialnie. Nie mówię już nawet o tym, jak bardzo rozwinęła się od czasu, gdy zaczęła tam chodzić!

 

A jak Wam minął lipiec? Co ciekawego przeczytaliście? Mieliście urlop, czy spędziliście ten miesiąc w pracy??

Podobne wpisy

0 komentarze