"Mój dziennik podróży"/ Bezdroża + rozdawajka :)

by - wtorek, czerwca 21, 2016

Za oknem słoneczko. Oj, jak chciałoby się wyjść na choćby krótki spacer. Jednak kisimy się. Czemu? Nasze kiszenie jest efektem prostego działania: ząbkowanie + gorączka.
Humor jednak mi dopisuje więc mam dla Was kolejny konkurs i szansę na zdobycie świetnej wakacyjnej książki dla Waszej pociechy! 

Co to za książeczka? A no, bardzo fajna! Idealna na wakacyjny wyjazd. To dziennik podróży Waszego dziecka, który będzie ono mogło samodzielnie wypełniać, zapełniać swoimi wspomnieniami i wrażeniami.
Jest to miejsce, gdzie Wasze dziecko będzie mogło wkleić bilet z muzeum, zdjęcie lub opisać swój najlepszy wycieczkowy dzień.


W podróży dzieciom będą towarzyszyć wyżej przedstawione zwierzaki. Każde z nich ma dla Waszego dziecka odmienne zadania.


Książeczka jest małych wymiarów, więc z łatwością zmieści się do każdej torby, plecaka, walizki. Będzie świetną pamiątką z wakacyjnych wyjazdów. Nie raz na pewno rozbudzi ciekawość i kreatywność dziecka. Książeczka jest odpowiednia zarówno do podróży po kraju jak i zagranicznych wojaży.


Bardzo fajną rzeczą jest fakt, że wydawnictwo dodało ciekawą opcję do książeczki. Na stronie wydawnictwa dostepne są "Podróżnicze wycinanki", którymi dzieci mogą uzupełniać i ozdabiać swój dziennik w zależności od celu podróży. Do tej pory gotowe są następujące miejsca:

Wycinanki w przygotowaniu:
  •     Andaluzja, Sycylia, Wyspy Kanaryjskie, Portugalia, Warmia i Mazury, Costa Blanca, Majorka, Słowacja, Czechy, Paryż, BieszczadyZa książkę dziękuje wydawnictwu Bezdroża


A teraz czas na obiecany konkurs:

Jeśli chcesz wyposażyć swoje dziecko w taki cudowny dziennik wystarczy:

1. polubić mój fanpage Pożeram strony 

2. Odpowiedzieć na pytanie tutaj lub na Facebooku
Gdzie wybieracie się w nadchodzące wakacje i co zamierzacie zwiedzić?


Konkurs jest szybciutki, trwa do piątku 24 czerwca, wyniki opublikuję w sobotę :)

Podobne wpisy

0 komentarze