"To nadal pestka..."

by - środa, lipca 26, 2023

 

Macie ogródek? Działkę?  Jeśli tak, czy uprawiacie tam warzywa lub owoce? Ogrodnictwo to niesamowita przygoda, przede wszystkim dla dzieci. To również nauka przyrody, ekologii i świetna zabawa. Dzięki "To nadal pestka..."zyskacie mnóstwo ogrodniczych inspiracji i być może odkryjecie w sobie zupełnie nową pasję, którą zarazicie swoje pociechy!

Mimo tego, że na początku zadałam Wam pytanie o działkę i grządki, ich posiadanie nie jest wymagane, by zacząć swoją ogrodniczą przygodę i uprawiać na przykład własne pomidorki czy ziemniaki! Choć może trudno w to uwierzyć, nawet mieszkańcy bloków i kamienic mogą wyczarować przepyszne warzywa! Całą masę inspiracji na domowe ogrodnictwo znajdziecie właśnie w książkę wyd. Kropka "To nadal pestka". 
 
To pięknie ilustrowana książka - poradnik, która jestem przekonana zachwyci każdego, kto tylko po nią sięgnie - nawet takich ogrodowych amatorów jak ja! Jednak jeśli myślicie, że książka nada się tylko dla tych, którzy mają w planach zakładanie własnego ogródka, to nic bardziej mylnego, bo znajdziecie tutaj także całe mnóstwo inspiracji ekologicznego DIY! Pomysły są proste, tak, by można je było ze spokojem wcielić w życie z naszymi pociechami. 

Ta książka to prawdziwa czytelnicza perełka, która mocno wierzę, wielu małym i dużym czytelnikom pomoże odkryć nową pasję i pokaże, że życiu w duchu zero waste wcale nie jest specjalnie trudne. Do tego wszystkiego warto wspomnieć o pięknych i dopracowanych ilustracjach, których również jestem ogromną fanką. Tak więc, póki za oknem wciąż lato, zabawcie się w ogrodników, bo "To nadal pestka"!

 
 Post powstał we współpracy z wyd. KROPKA

Podobne wpisy

0 komentarze