Fakty i plotki o autach

by - piątek, maja 05, 2023

 

Nadjeżdżają auta, setki aut. Małych i dużych, starych i nowych! Jeśli jesteście gotowi na kolorową i pełną przygód książkową wyprawę, zapraszamy! Zapnijcie pasy!

Seria "Fakty i plotki" to już pewniak wśród kartonowych książek dla najmłodszych. Czy mnie to dziwi? Absolutnie nie! Sama oglądając kolejne tytułu bestsellerowej serii zachwycam się pomysłowością, jakością wykonania i drobiazgowością ilustracji. Do tej pory przedszkolaki poznały już między innymi "Fakty i plotki" o: krasnoludkach, piratach, czy smokach. Czas zająć się motoryzacją, która leży w kręgu zainteresowań wielu maluchów! Szykuje się więc hit!
 
Dzięki najnowszej książce od Naszej Księgarni przeniesiecie się do uroczego miasteczka, w którym zamiast ludzi znajdziecie masę aut, które prowadzą jak najbardziej ludzkie życie! Będziemy towarzyszyć tym autom i przypatrywać się np. jak powstaje projekt auta, zobaczymy jak wygląda szkoła dla samochodów i jak spędzają piknik w parku! Co więcej, odbędziemy również podróż w czasie. Cofniemy się do prehistorii oraz  udamy się w przyszłość, by zobaczyć jak motoryzacja będzie wyglądała za jakiś czas! Brzmi ekscytująco, prawda? Ponadto czeka na Was wizyta w warsztacie samochodowym, nocna przejażdżka i udział w wielkich targach motoryzacyjnych! Podsumowując - godziny świetnej zabawy!
 
Jeśli macie więc w domu małego fana motoryzacji i chcecie zapewnić mu świetną rozrywkę, to zdecydowanie powinniście jak najszybciej biec do księgarni po "Fakty i plotki o autach"!
 
Post powstał we współpracy z wyd. Nasza Księgarnia
Podobne wpisy

0 komentarze