'Jak zostać szpiegiem?'

by - niedziela, marca 05, 2023

 

Bycie tajnym szpiegiem musi być fascynujące! Jeśli chcecie poznać tajniki tej profesji i zdobyć naprawdę przydatną wiedzę, po prostu musicie zapoznać się z książką "Jak zostać szpiegiem? Podręcznik tajnego agenta"

Nie wiem, który już raz napiszę tutaj, że seria Akademia Mądrego Dziecka jest genialna! Ale tak właśnie jest i kolejne tytuły tylko to potwierdzają. "Jak zostać szpiegiem?" to książka, której na rynku brakowało i, która zaspokoi ciekawość wielu dzieci i dorosłych, bowiem każdy z nas na przynajmniej raz w życiu musiał zastanawiać się jak wygląda praca tajnego agenta! Książka oprócz ogromu wiedzy, ma masę humoru, a to jak wiecie bardzo doceniam! 

Każda kolejna rozkładówka jest pełna zaskoczeń! Z książki dowiecie się między innymi jakimi cechami powinien wyróżniać się tajny agent, jakie są techniki szpiegowania, jak wygląda walizka szpiega... To jeszcze nic. Czeka na Was też potężna dawka wiedzy o sławnych szpiegach, szyfrowaniu, czy błędach, których należy się wystrzegać w tej wymagającej pracy!

Jak zwykle książka została dopracowana do perfekcji zarówno pod względem merytorycznym, jak i graficznym. Ilustracje są kolorowe, format wygodny a wiedza przekazana w przyjazdy i jasny dla dziecka sposób. Jak zwykle polecamy!
Post powstał we współpracy z wyd. Harper Kids
Podobne wpisy

0 komentarze