Nowości - Akademia Mądrego Dziecka

by - niedziela, września 11, 2022

 

Każdego miesiąca czekamy na nowości z serii Akademia Mądrego Dziecka. W tym miesiącu jak zawsze same perełki. Wszystkie maluchy będą zachwycone!

Choć nie mam już w domu maluszka, to w mojej najbliższej rodzinie jest ich sporo i gdy wpadają w odwiedziny zawsze największą frajdą są książeczki, których ciotka Paulina ma pod dostatkiem. Najbardziej chętnie sięgają po książeczki z ruchomymi elementami, dokładnie takie, jak te, które zaraz Wam pokażę.

"Niesamowity spacer" to nowa seria kartonowych, interaktywnych książeczek. Dzięki nim możemy odbyć pełen przygód spacer ze zwierzętami. My wybraliśmy dwa tytuły: Ocean i Las. Na każdej rozkładówce dzieci mają do dyspozycji ruchomy element, dzięki któremu zobaczymy jak wysoko skaczą delfiny w oceanie lub jak jeleń porusza porożem. Czytanie stanie się dzięki temu najlepszą zabawą!  Są też świecące elementy, które też są bardzo miłe dla oka. Książeczki są bardzo porządnie wykonane i wytrzymają naprawdę wiele! 

Jeśli macie w domu ciekawskiego przedszkolaka kochającego zwierzęta, to ten tytuł stanie się hitem, gwarantuję! Moje pierwsze zwierzęta to coś więcej niż książka. Duży format, ruchome elementy i cudownie kolorowe ilustracje sprawią, że wspólne czytanie wejdzie na zupełnie nowy poziom przyjemności i zabawy.Dzięki książeczce dzieci poznają różne ekosystemy i charakterystyczne dla nich zwierzęta. Każda strona to inne środowisko i zagadki. Jakie? Na każdej ze stron mamy przesuwane kółeczka z różnymi zwierzętami i podpisy. Zadaniem dziecka jest dopasowanie do nazwy właściwego obrazka. W tym celu należy kręcić kółeczkiem do czasu odnalezienia właściwego zwierzaka. Uwierzcie mi, że ta książeczka potrafi zająć maluchy naprawdę długi czas. Podobne wpisy

0 komentarze