Pokochaj naturę - Biedronka i Pszczoła

by - środa, maja 11, 2022

 

Wiosna w pełnym rozkwicie. Maj to dla mnie zawsze najcudowniejszy ze wszystkich miesięcy. Tyle w nim barw i zapachów. To również miesiąc wzmożonej pracy owadów. Właśnie o nich maluszki dowiedzą się więcej z najnowszej serii Akademii Mądrego Dziecka, Pokochaj Naturę.

Nie zliczę, ile już razy piałam z zachwytu z kolejnych nowych książeczek Akademii Mądrego Dziecka od Harper Kids. Osobiście uważam, że na polskim rynku ciężko o lepsze publikacje dla maluszków. Są nie tylko kolorowe i świetnie wykonane, ale przede wszystkich zachwycają swoją interaktywnością i ruchomymi elementami.

Najnowsza seria Pokochaj Naturę przybliża najmłodszym wiedzę na temat świata owadów. Nie jest to oczywiście jakaś niesamowicie zaawansowana wiedza, ale na pewno dla maluchów wiele z tych ciekawostek będzie nowością. Każda strona książeczek zawiera ruchomy element i tak oto możemy zajrzeć do środka  pszczelego gniazda lub pod kamień, gdzie znajdziemy całą zgraję biedronek. To właśnie te ruchome elementy sprawiają, że dzieciaki kochają Akademię Mądrego Dziecka. Książeczki te łączą element wiedzy i zabawy. Rodzice też to doceniają i dlatego też  to bardzo chętnie kupowane książeczki. My w każdym bądź razie jesteśmy nimi zachwycone i chętnie obdarowujemy nimi maluchy z najbliższej rodziny!Podobne wpisy

0 komentarze