'W domu. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami'

by - poniedziałek, lipca 26, 2021

 

Jak tam Wasze przedszkolaki radzą sobie z językiem angielskim? Muszę Wam powiedzieć, że nigdy chyba nie przestanie zadziwiać mnie to, w jakim tempie mózg dzieciaków zapamiętuje nowe wiadomości, a już szczególnie nowe słówka z obcych języków. Przedszkolaki w lot chwytają nowe zwroty i błyskawicznie zapamiętują wiele słów, dlatego też mówi się o tym, że dobrze naukę języka zaczynać możliwie najwcześniej. Dzisiaj pokażemy Wam genialną książkę, z którą nauka angielskiego będzie niesamowitą frajdą.

Jestem pewna, że nie jesteśmy jedynym przypadkiem, gdzie książeczki z okienkami w domu robią największą możliwą furorę. Przedszkolaki kochają tego typu książki i dobrze wiem, że potrafią spędzić przy nich długie godziny, odkrywając zawartość kolejnych okienek. A jeśli dziś zaproponuję Wam mix książeczki z okienkami z nauką języka angielskiego?

"W domu" to baaaardzo kolorowa i pełna zakamarków do odkrywania książeczka z okienkami, która wprowadza dziecko w podstawowe słownictwo angielskie dotyczące domu i wszystkiego, co w nim i wokół niego możemy znaleźć. Mamy tutaj nazwy pokojów, sprzętów, zabawek, ubrań, czy nawet produktów spożywczych. Jest tego naprawdę mnóstwo, a wszędobylskie okienka dodatkowo dają ogromną frajdę dzieciakom. Ta książeczka pod każdym względem jest hitem! Moja Michalina potrafi spędzić przy niej naprawdę dużo czasu, prosząc tylko, bym przypomniała jej jak po angielsku nazywa się dana rzecz. Później razem to słówko powtarzamy i muszę Wam przyznać, że mała naprawdę dużo już zapamiętała.

Myślę sobie, że "W domu" to świetny pomysł na prezent dla rodziny i znajomych. Czasem kiedy idziemy z wizytą do domu, gdzie są małe dzieci nie wiemy co kupić i wtedy właśnie najlepiej celować w mądre i fajne książki, które dodatkowo dadzą dziecku ogrom radości!


Podobne wpisy

0 komentarze