Trish Cooke - 'Najmocniej na świecie'

by - niedziela, czerwca 13, 2021


 Nie dalej jak w zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam niezwykłą książkę "Jesteśmy rodziną", która podbiła moje serce tym, że w tak wesoły i przyjemny sposób pokazuje siłę rodziny i to, że choć każda rodzina jest inna, to nadal jest czymś niezwykłym i zachwycającym. Dzisiaj nadal pozostajemy w temacie, a to za sprawą wydawnictwa Dwie Siostry!

Choć nasze półki uginają się pod ciężarem kolejnych książek, nie potrafimy przestać zapraszać do naszego domu nowe tytuły. Tym bardziej jeśli są tak cudowne, jak "Najmocniej na świecie", czyli jedna z nowości od wydawnictwa Dwie Siostry. Książka ukazała się w serii "Polecone z zagranicy", w której wydawnictwo docenia najpiękniejsze książki z całego świata.
 
Leniwy, na pozór zwyczajny dzień. Mama i jej mały synek siedzą na kanapie. Nagle ktoś puka do drzwi. Okazuje się, że to przyszła w odwiedziny ukochana ciocia! Sytuacja powtarza się jeszcze wielokrotnie i za każdym razem do domu wchodzi kolejny członek rodziny, który wręcz szaleje za naszym małym bohaterem. Gdy dom jest już pełen gości, a maluch jest w pełnej euforii z tego powodu, wchodzi najważniejsza osoba. Kto to taki i z jakiej okazji dom wypełnił się rodziną? Przekonajcie się sami!
 

Trish Cooke i Helen Oxenbury stworzyły książkę, która zachwyca i wywołuje w czytelniku same dobre emocje! To pełna ciepła opowieść o miłości i sile rodziny! Mamy tutaj stale powtarzający się rytuał pukania do drzwi i odwiedzin kolejnych członków rodziny. Każdy, kto odwiedza dom jest mile widziany i okazuje mnóstwo czułości i troski wobec małego chłopca, który zdecydowanie jest oczkiem w głowie najbliższych. "Najmocniej na świecie" to nie tylko cudowny, sielski klimat, ale również piękne ilustracje, które idealnie dopełniają tekst tej opowieści.
 


 


Podobne wpisy

0 komentarze