Piękna nasza Polska cała! - 'Atlas miast Polski' recenzja

by - poniedziałek, września 09, 2019

wycieczki po Polsce

Choć wakacje powoli stają się już odległym wspomnieniem to przecież podróże po Polsce można uskuteczniać przez cały rok! Najlepiej wspólnie z rodziną... Z "Atlasem miast Polski" planowanie wojaży będzie przyjemnością! Sami zobaczcie...

 

Nasza Ksiegarnia nigdy nie zawodzi. Jeśli wydają książkę, to znakiem tego, że będzie dopieszczona w każdym detalu. Tak też jest w przypadku "Atlasu miast Polski", czyli wielkoformatowej książki Anny Rudak i Anny Garbal, która prezentuje najciekawsze polskie miasta od różnej strony!

Otwierając pierwszą stronę książki zobaczycie 30 urokliwych znaczków pocztowych, każdy z innego zakątka Polski. Każdy znaczek odeśle Was na odpowiednią stronę. Wszystko zależy, gdzie chcecie odbyć swoją podróż palcem po mapie, ale może nie tylko... Wśród opracowanych przez autorki miast znajdziecie m.in: Warszawę, Kraków, Łódź, Kazimierz Dolny,  Gorzów Wielkopolski, czy Sanok.

Dowiecie się co warto tam zobaczyć, zjeść, jakie atrakcje dla dzieci (i nie tylko) oferuje dane miejsce. Historia miesza się tu więc z kulturą, architekturą, kulinariami. Wszystko to pięknie ilustrowane, okraszone krótkimi notatkami dostosowanymi dla wieku dziecięcego. Jestem przekonana, że ta książka zainspiruje Was do niejednej podróży.
 Genialna książka, prawda? Co więcej, autorka na każdej stronie przygotowała dla dzieci małą gratkę. Trzeba odszukać podaną ilość danych elementów, które sprytnie się ukryły. W Bydgoszczy szukajcie ukrytych sterów, w Cieszynie jeży, a w Białymstoku marionetek. 

"Atlas miast Polski" to genialna pomoc przy planowaniu wypadów z rodziną.  Na pewno wiele informacji nawet dla Was, rodziców okaże się nowością! Miłego podróżowania (nie tylko palcem po mapie!).
 

Podobne wpisy

0 komentarze