Listopadowe nowości planszówkowe od FoxGames

by - czwartek, listopada 08, 2018

Nie ma to jak dobra planszówka w długi, jesienny wieczór. Tak się składa, że jedno z naszych ulubionych planszówkowych wydawnictw tej jesieni wydaje całą masę genialnych nowości dla całej rodziny! Sagrada, Leśne Duchy, czy Katamino to tylko niektóre z najnowszych tytułów. Sprawdź, która z gier ma szansę porwać i Ciebie!

 Recenzowanie planszówek to prawdziwa frajda. Cała nasza rodzina kocha gry bez prądu, sprawiają nam prawdziwą radość i pozwalają w fajny, kreatywny sposób spędzić razem czas. O naszych ulubionych tytułach możesz przeczytać TUTAJ, a póki co, z przyjemnością pokazujemy Wam najnowsze, listopadowe premiery od FoxGames! Jest w czym wybierać.

 

Sagrada ---> KLIK

 

 

 Na tą premierę czeka spora część fanów planszówek. Oto macie okazję przenieść się do Barcelony, do katedry Sagrada Familia! Waszym zadaniem będzie stworzenie własnego witrażu w tej niesamowitej kaplicy. Należy uważnie dobierać kostki, tak, aby zdobyć jak największą liczbę punktów.

wiek graczy: 12+
ilość graczy: 1-4


 Leśne duchy


Pierwsze, co rzuca się w oczy to piękna szata graficzna gry. Ma w sobie coś eterycznego, magicznego! Mnie zachwyciła!
Tym razem zbieracie właściwe konfiguracje leśnych duchów, tak by zgarnąć jak największą liczbę punktów. Nie zabraknie i lasu. Tworzymy go z kartonowych płytek, zbieranych w trakcie gry. Gra toczy się do momentu, gdy las opustoszeje i nie zostanie w nim ani jeden duszek. 

wiek graczy: 10+
liczba graczy: 1-4
premiera 28 listopadaKatamino

 Coś czuję, że Katamino może okazać się hitem w naszym domu. Układanki i gry logiczne to, to co kochamy szczególnie. Gra rozwija spostrzegawczość, logiczne myślenie i szybkość reakcji. Ponadto poziom trudności jest regulowany, więc gra się rozwija i nigdy się nie znudzi. Wydawnictwo mówi, że grać mogą już trzylatki. Sprawdzimy!

wiek graczy: 3+
liczba graczy: 1-2
premiera 28 listopada


Gatunki 

To gra w sam raz dla wielbicieli zwierząt. Mała, poręczna gra pudełkowa polega na przyporządkowywaniu zwierzętom ich cech. Rzucamy kośćmi i jak najszybciej próbujemy dopasować charakterystyczne cechy do konkretnego zwierzaka. Liczy się wiedza, spostrzegawczość i refleks! 

wiek graczy: 6+
ilość graczy: 2-10
premiera 28 listopadaPanika w labolatorium

Kolejna kolorowa gra pudełkowa. W pewnym labolatorium uciekły ameby, strzeżcie się, bo zmieniają kolor, wzór i kształt. Te małe stwory uwielbiają kryjówki w wentylacji. Wyłap je wszystkie!

wiek graczy: 6+
ilość graczy: 2-10
premiera 28 listopada


Tutti Frutti

 Tutti Frutti to gra pełna witamin, kolorów i świetnej zabawy. Połącz odpowiednie połówki owoców, zanim ktoś Cię ubiegnie! Bądź jak najszybszy!

wiek graczy: 4+
ilość graczy: 2-6
premiera 28 listopadaZnajdź różnicę

Znajdowanie różnic to jedna z ulubionych zabaw przedszkolaków! Tym razem czeka na dzieciaki prawdziwa gratka!
Gracze wybierają jedną z czterech talii, rozdają karty po równo między zawodników.
Na środku stołu leży jedna karta, musisz znaleźć różnicę między nią, a twoją wierzchnią kartą Bądź jak najszybszy!

wiek graczy: 5+
ilość graczy: 2-6
premiera 28 listopada


Jak sami widzicie listopad pod względem rozrywki bez prądu zapowiada się genialnie. Na którą grę czekacie najbardziej?

Podobne wpisy

0 komentarze