'Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków' - artykulacja na wesoło

by - wtorek, sierpnia 28, 2018

W wielu polskich domach Pucio to ulubiony bohater książkowy najmłodszych dzieci. Marta Galewska - Kutra pokazała, że ćwiczenia wymowy mogą być zabawą. Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszych przygód Pucia - "Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków". Zobaczcie jakie przygody miała tym razem szalona, puciowa rodzinka!

 
Dodaj napis

 

To już czwarta książka z Puciem w roli głównej. Ten mały chłopiec wraz ze swoją rodzinką mają ciekawe przygody i jednocześnie zachęcają maluchy do ćwiczeń wymowy. Dr. Marta Galewska-Kutra stworzyła książkę dla nauczycieli, logopedów i rodziców, którzy chcą w przyjemny i łatwy sposób ćwiczyć z dziećmi trudne głoski i wyrazy.

Tym razem nasz Pucio z rodziną wyjeżdża na wakacje. Najpierw wybierają się na Kaszuby, a później nad Bałtyk. To będą wakacje pełne atrakcji: spanie pod namiotem, wycieczki rowerowe, grzybobranie, pikniki, wycieczka do skansenu. Intensywnie, prawda? 

Kto zna poprzednie książeczki o Puciu, ten wie czego się spodziewać. Ten, kto z serią styka się po raz pierwszy, powinien wiedzieć, że oprócz zwartego tekstu dotyczącego życia rodzinki chłopca, na każdej stronie znajdują się ćwiczenia wymowy, posegregowane według wieku. 

W "Pucio na wakacjach" ---> KLIK ponadto na końcu książki znajdują się dodatkowe ćwiczenia logopedyczne, które na pewno okażą się przydatne zarówno dla rodziców jak i nauczycieli-logopedów.

Pucio to duże, kartonowe strony, masa humoru, śliczne ilustracje, a przede wszystkim zabawna logopedia! Zdecydowanie warto poznać tego małego rozrabiakę i jego szaloną rodzinę!

Jestem bardzo ciekawa czy znacie Pucia?

Podobne wpisy

0 komentarze