Gru, Dru i Minionki - książeczki pełne zabawy od Egmontu

by - czwartek, lipca 20, 2017

Minionki podbijają świat od dobrych kilku lat. Te małe, żółte stwory są zabawne i zwyczajnie nie da się ich nie lubić. Niedawno do kin wszedł najnowszy film "Gru, Dru i Minionki" i z tej właśnie okazji wydawnictwo Egmont wydało serię książeczek z szalonymi stworami w roli głównej. Sprawdźcie sami!

 

 

 

 

"Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach"

Malutka formatowo książka pełna tajnych gadżetów i pojazdów, które znajdziecie w ostatnim filmie. Oprócz tego dokładny przewodnik po wszystkich filmowych postaciach, ich mocach. To książka, którą koniecznie musi mieć każdy prawdziwy fan Minionków. Dodatkowo podczas lektury dzieciaki powinny wypatrywać poukrywanych na stronach liter, które utworzą tajne hasło. Trzeba więc być uważnym i bystrym.
 Dodatkową frajdą jest cała masa minionkowych naklejek w środku książeczki.

Ta książeczka podbiła nasze serce. Kochamy kolorować, a ta kolorowanka pełna jest naprawdę świetnych ilustracji. Co jednak najważniejsze, są tu zarówno obrazki, które pokochają dziewczynki, jak i masa propozycji dla chłopców. Dla każdego coś miłego!
Dodatkowo na każdej stronie dzieciaki mają możliwość coś dorysować, dodać coś od siebie. 
Książeczka jest wydana na dosyć grubym, białym papierze, co ułatwia kolorowanie i pozwala na użycie różnych przyborów.
Do książeczki dodane są 4 małe kredki. W książeczce znajdziesz całą historię zainteresowań małej Agnes jednorożcami opowiedzianą od samego początku aż do szczęśliwego końca. Przeczytaj więcej o najmłodszej córeczce Gru i jej miłości do magicznych stworzeń o jednym rogu. Przekonaj się, w jaki sposób u nieszczęśliwej samotnej Agnes narodziła się miłość do jednorożców.  

Urocza, krótka opowieść, w której zakocha się każda mała dziewczynka. Na dodatek jest idealna dla początkujących czytelników: duża czcionka, duża ilość ilustracji. Poza tym, ilustracje są przesłodkie i zachęcają by nawet książeczkę obejrzeć i nacieszyć się nimi.
Dla fanów Minionków czeka prawie 50 stron zagadek oraz różnego rodzaju łamigłówek. Mamy tutaj wykreślanki, szukanie różnic, łączenie punktów i wiele innych. Dzieciaki mają również okazję stworzyć na łamach książeczki własny komiks, ale również zbudować własnego robota.
Wystarczy trochę pogłówkować i model Clive’a będzie gotowy (Clive to robot, który spełnia każde życzenie swojego pana i puszcza mu hity z lat 80., albo dopieszcza jego rozdęte ego; ciekawe, co twój Clive będzie robił dla ciebie).


Jak podobają Wam się zaprezentowane książeczki? Wasze pociechy lubią Minionki? Byliście w kinie na "Gru, Dru i Minionki"?

Podobne wpisy

0 komentarze