Wielkie kolorowanie od Zielonej Sowy!

by - wtorek, września 20, 2016Stwierdzeniem, że dzieci lubią z natury kolorować nie odkryję Ameryki. To na pewno! Dzieci interesują się kredkami od małego, już nawet Michaśka podkrada je starszej siostrze. Szybko odkrywają również, magiczne właściwości kredek, czyli kolory! Z wiekiem i praktyką pokolorowane przez nasze pociechy rysunki są coraz bardziej staranne i przemyślane.

Osobiście gdy wybieram w sklepie kolorowankę dla Zuzi patrzę na dwie rzeczy: jakość papieru oraz na to, by rysunki posiadały wyraźne kontury, wtedy o wiele wygodniej się koloruje. Dziś pokaże Wam śliczną kolorowankę od wydawnictwa Zielona Sowa, która oprócz świetnej jakości i pięknych rysunków posiada jeszcze jedną zaletę, ma ogromne strony!Seria Zielonej Sowy - Wielkie kolorowanki, w formacie A3, podzielona jest tematyczne według ulubionych motywów naszych córek oraz synków. Mamy do wyboru:

 -Kwiaty
-Podróże
- Księżniczki (2 wydania)
- Zwierzęta (2 wydania)
-Kucyki
-Dinozaury
Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Tak jak już wspomniałam kupując Wielkie Kolorowanki na pewno nie zawiedziecie się jakością wykonania: papier jest dosyć gruby i przede wszystkim BIAŁY, więc wszystkie kredki świetnie na nim malują. Poza tym obrazki są tak sklejone, że bez problemu, można je wyrwać z całości bloku. Wszystkie ilustracje są wyraźne i różnorodne. Bardzo starrane! Na dzieci czekają aż 24 piękne ilustracje, czekające na pokolorowanie!


 Razem z Zuzią serdecznie polecamy Wam serię Wielkie Kolorowanki. Pokolorowane obrazki można spokojnie wyrwać, oprawić w antyramę i powiesić na ścianie dziecięcego pokoju! Taka własnoręcznie wykonana ozdoba ucieszy oczy każdego dziecka i rodzica! Polecamy! Kredki w łapki i malujcie!


Data wydania: 2015
Format: 360x280 Oprawa: Miękka Liczba stron: 48 Wiek czytelnika: 4-5 lat Seria: WIELKIE KOLOROWANKI

Za egzemplarz kolorowanki dziękujemy wydawnictwu
 

Podobne wpisy

6 komentarze