"Naturalny detoks" - zdrowie poprzez detoksykację

by - wtorek, września 13, 2016

Żyjemy w zwariowanych czasach, kiedy tak naprawdę nie mamy żadnych szans, aby ustrzec się przed toksynami. Są w jedzeniu, powietrzu, wodzie, kosmetykach... Owszem możemy starać się je zminimalizować, lecz każdemu raz na jakiś czas zalecana jest detoksykacja. Dziś zaprezentuje Wam książkę, w której autor zawarł przegląd prostych i skutecznych metod detoksykacji, które każdy z nas może zastosować samodzielnie. 
Jak poznać, że nasz organizm jest przeciążony toksynami? Najczęstsze objawy to: zaparcia, zmęczenie, problemy skórne, bóle pleców, nieświeży oddech, problemy z trawieniem, nadwaga, alergie, czy problemy z płodnością. 

Autor proponuje nam w każdym rozdziałów inną formę detoksykacji:
- dieta pokarmów naturalnych
- poszczenie
- wyciskanie soków
- terapia tlenowa
- oczyszczanie jelita grubego
- oczyszczanie nerek
- oczyszczanie wątroby
- detoks ziołowy


Na pewno po lekturze całej książki, każdy znajdzie formę detoksykacji, która będzie mu najbardziej odpowiadać i którą będzie w stanie wprowadzić w życie. Detoks przyczyni się do poprawy odporności naszego organizmu, poprawy wyglądu skóry, polepszenia samopoczucia, a co najważniejsze zmniejszy ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Książka jest napisana w sposób bardzo przystępny. Nie trzeba być lekarzem, żeby po nią sięgnąć i zrozumieć. Co więcej, jest zwyczajnie wciągająca, bo zawiera różne przykłady prosto z życia. Momentami czyta się ją jak powieść, a nie książkę medyczną. Liczne rysunki, pogrubienia, tabelki sprawiają, że kolejne strony znikają nie wiadomo kiedy. Ułatwia to również zapamiętywanie podanych informacji.Na początku każdego rozdziału znajdziemy cytaty znanych osób, które odnoszą się bezpośrednio do naszego zdrowia
. Przykłady? Proszę bardzo

Najlepszym lekarzem jest ten, który rozumie bezwartościowość większości leków. 
 Benjamin Franklin

Zdrowie to kwestia wyboru, nie zagadka losu
lek. Robert Mendelssohn

Uważam, że książkę "Naturalny detoks" warto mieć w swojej biblioteczce. Nie znam bowiem osoby, która chociaż raz w życiu nie próbowała oczyszczać swojego organizmu. Trzeba jednak pamiętać, by robić to z głową, inaczej zamiast pomóc sobie, zadziałamy na niekorzyść. Książka ta daje nam gotowe metody, które każdy jest w stanie wcielić w życie i poprawić tym samym jego komfort!

Za egzemplarz książki dziękuje wydawnictwu

>KLIK<   <----- TU kupisz książkę
 


 

 


 

Podobne wpisy

2 komentarze